2019 / 09 / 18 ( Wed )

BABADAG ‘Šulinys’ | Premjera

  • Durys: 19:00
  • Renginio pradžia: 20:00
  • Stilius: experimental
  • Bilieto kaina nuo: 6 € | Bilietai parduodami renginio dieną klubo kasoje nuo 19:00

STALIUKŲ REZERVAVIMAS: telefonu +370 680 21 534, arba el. paštu club@tamsta.com. Rezervacija nemokama, laikoma iki 19:30.

Rugsėjo 18 dieną, Tamsta klube, Vilniuje bendras Varšuvos ir Vilniaus projektas – BABADAG, kuris pristatys savo paskutinio albumo “ŠULINYS”, išleisto 2019 metų sausį dainas.
BABADAG – grupė tarp Lietuvos ir Lenkijos, metaforškai tarp tradicijų ir modernumo. Pusė grupės narių – muzikantai iš Varšuvos: Sebastiana Witkowski, Igor Nikiforow and Radosław Mysłek, o kita pusė – dainininkės iš Lietuvos, sesės Kriaučiūnaitės – Liauksmina, Raminta ir Dominyka. Abi pusės buvo apjungtos lenkų dainininkės ir kompozitorės Ola Bilińska. Ola – sužavėta lietuvių liaudies muzikos, sutartinių ir sesių balsų, pakvietė jas padirbėti kartu ir pristatyti senąją muziką šiuolaikinei visuomenei.
Taip ‘BABADAG’ apipynė savo dainas tradicinėm lietuviškom melodijom, liaudies tekstais ir istorijom, remiantis Lietuvių ir Slavų mitologija, pridedant modernius instrumentus ir modernias aranžuotes.
BABADAG koncertas Tamsta klube yra oficiali lietuviška albumo “Šulinys” premjera. Be muzikos, tai bus meniškas renginys – pamatysime Ewa Luczak specialiai šiam renginiui kurtas vizualines instaliacijas, inspiruotas būtent šio albumo.

Renginio organizatorius: Fundacja ARTinTRANSLATION
Media: Lithuanian Radio LRT

‘The concert is co-financed by the capital city of Warsaw.
Fall in love with Warsaw!’