2023 / 03 / 01 ( Wed )

Grupių konkursas ‘GARAŽAS’23’ | I pusfinalis

  • Durys: 18:30
  • Renginio pradžia: 20:00
  • Stilius: jaunų grupių konkursas

‘Garažas – vieta atrasti ateities žvaigždes. Jei senelio garaže gali rasti senovinį lobį, tai šiame garaže lobiai yra iš ateities.’

Ilgiausią istoriją Lietuvoje turintis jaunų grupių konkursas dalyviams vertingas ne tik prizais. Čia pasirodžiusioms grupėms ‘jauti’, ‘Flash Voyage’, ‘Garbanotas’, ‘ba.’, ‘Abudu’, ‘Timid Kooky’, ‘Pilnatys’, ‘Solo Ansamblis’ ir kt. ‘Garažas’ tapo svarbiu žingsniu muzikinėje karjeroje.

‘Visada prisimindami „Garažą“ paminime, kad šis konkursas Lietuvoje jaunoms grupėms gali būti tramplinas į tolimesnius koncertus, nes taip buvo ir ‘Kedrostubùrui’ – pasakoja grupės „Kedrostubùras“ nariai, 2018 metais vykusiame konkurse laimėję trečią vietą.

Panašiomis patirtimis dalijasi daugelis atlikėjų, pabuvusių ant ‘Tamstos’ scenos. 2020 m. klausytojų atradimu tapo grupė ‘Mėlyna’, konkurse laimėjusi antrąją vietą.

‘Mums garažas suteikė labai daug įkvėpimo ir paskatinimo eiti toliau. Grodami pusfinalyje išvis nieko nesitikėjome, ar tai kažkam patiks, ar ne, tik džiaugėmės gavę sceną. Tačiau ‘Garažas’ buvo labai didelis šuolis į priekį. Tikriausiai iš ten daugiausia žmonių mus ir pastebėjo’, – džiaugiasi grupės ‘Mėlyna’ nariai.

Be galimybės praplėsti savo klausytojų ratą, įgautos vertingos patirties ir naujų muzikinių pažinčių konkurso dalyvių taip pat laukia ir vertingi prizai.

Konkursas – ne tik turintis ilgiausią istoriją, bet ir draugiškiausias. Susirinkusi muzikos verslo senbuvių komisija visuomet palaiko dalyvius savo patarimais ir naudingais komentarais.

Po tiek metų ‘Garažas’ yra daugiau nei konkursas ir vieta būti išgirstam, pastebėtam ar įvertintam, bet ir pats tiesiausias kelias iš rūsio į sceną ir klausytojų širdis’, – sako viena iš komisijos narių, dainininkė Giedrė Kilčiauskienė.

Dalyvauti ir dalintis savo talentu ragina ir ‘Garažo’ komisijos narys, grupės ‘Baltasis Kiras’ lyderis Tautvydas Augustinas: ‘Iš patirties galiu garantuoti, kad taip gerai jūs dar neskambėjote, kaip suskambėsite ‘Tamsta’ klube! Ir šiais metais tai tikrai geriausia vieta būti išgirstiems, įvertintiems ir pradėti tą muzikinį skrydį ypatingoje muzikos scenoje.’

KONKURSO SĄLYGOS

Svajojančius būti pastebėtais ir pasidalinti savo kūryba nuo klubo ‘Tamsta’ scenos, organizatoriai kviečia teikti paraiškas el. paštu konkursas@tamsta.com iki vasario 12 dienos vidurnakčio.

Laiške atlikėjai turėtų pridėti gyvai atliekamo kūrinio nuorodą (platformose ‘Youtube’, ‘Vimeo’ ar pan.), nurodyti grupės pavadinimą, sudėtį, narių amžių, atstovaujamą stilių, savo kontaktus bei nepamiršti keleto sakinių apie savo grupę.