2019 / 04 / 04 ( Ket )

GIEDRIAUS NAKO KVARTETAS | ‘No Fear, Full of Love’

  • Durys: 19:00
  • Renginio pradžia: 20:00
  • Stilius: modern jazz
  • Bilieto kaina: 8.00
Plačiau


IŠANKSTINIAI BILIETAI 8 €
bilieto kaina prie durų 10 €

STALIUKŲ REZERVAVIMAS: telefonu +370 680 21 534, arba el. paštu club@tamsta.com. Rezervacija nemokama, laikoma iki 19:30.

Pianistas ir kompozitorius Giedrius Nakas, daugeliui pažįstamas iš koncertinės veiklos su „Saulės Kliošu“, Jurga, M. Liu, L. Adomaičiu, A. Mamontovu ir daugeliu kitų, 2018 m. išleido savo kūrybos albumą „No Fear, Full Of Love”. Sulaukus daug teigiamų atsiliepimų ir susidomėjimo, 2019 m. sausį jis pristatė ir vinilinę šio albumo plokštelę.

Albumas buvo įrašytas Niujorke, jam G. Nakas surinko įspūdingą niujorkiečių kolektyvą iš šiuo metu pasaulyje vienų labiausiai vertinamų džiazo muzikantų: būgnininką Justin Brown (muzikuojantį su A. Akinmusire, Thundercat), kontrabosininką Ben Williams (su P. Metheny, R. Hargrove), saksofonistus Troy Roberts (J. DeFrancesco, J. Watts) ir Caleb Curtis (O. Evans, K. Rosenwinkel) bei vokalistes Alina Engibaryan (Snarky Puppy, C. Potter) ir Vanisha Gould. Tokio lygio grupės įrašams dar niekam nebuvo pavykę surinkti per visą Lietuvos džiazo istoriją.

“No Fear, Full Of Love” skamba G. Nako sukurtos kompozicijos, įkvėptos šiuolaikinio džiazo, neo-soulo, hip-hopo, klasikos ir roko muzikos, pasižyminčios natūralumu, asmeniškumu, patraukliomis melodijomis. Jos yra daugialypės, stebinačios netikėtais kontrastais, ir kiekviena detalė gali tapti pradmeniu spalvingam kūrinio išplėtojimui. Muzika nuolat balansuoja tarp užrašytų partijų ir momentinės improvizacijos, palieka daug vietos soliniams intarpams, todėl kiekvieną kartą skamba unikaliai.

G. Nako kvartete groja vienas geriausių Lietuvos bosistų Domu Aleksa, puikus jaunosios kartos būgnininkas Augustas Baronas ir visų moterų numylėtinis Tomas Botyrius. Jie itin meistriškai kuria plataus spektro muzikines atmosferas ­­­­- nuo labai jautrių, intelektualių ar maloniai hipnotizuojančių iki gaivališkos energijos pliūpsnių. Kartu jie siekia glaudaus susigrojimo ir kokybiško skambesio, kuriuo tikisi paliesti klausytojus ir sukurti jiems įsimintiną vakarą.

“Kartą viena draugė man pasakė, kad žodžiai, kuriuos susiejame su muzika, mus tiesiogiai paveikia – jei parašysiu ‘man taip gera (ar bloga)’, tai taip ir jausiuosi. Tada pagalvojau, kaip aš norėčiau jaustis. Daugelis dalykų, kuriuos mes norime pasiekti, neįvyksta todėl, kad mus sukausto mūsų pačių baimės ir abejonės, jos neleidžia mums pastebėti ir mėgautis tuo, kas vyksta aplinkui. Bet aš nenoriu, kad mane valdytų baimė. Man teko įveikti daugybę savo baimių ir įdėti visą savo širdį, kad atsirastų albumas “Be Baimės, Pilnas Meilės”, todėl tikiuosi, kad jis paskatins jus daryti tai, ko jūs bijote labiausiai, groti, kalbėti ir gyventi nuoširdžiai, atidžiai, su meile.” – Giedrius Nakas.

Koncerte galima tikėtis išgirsti ir kelias naujas Giedriaus dainas – neseniai su daina “Klaidos” jis pasirodė Eurovizijos atrankoje, o taip pat žada netrukus pristatyti ir daugiau savo naujų dainų.

Giedrius Nakas – klavišiniai, vokalas
Tomas Botyrius – saksofonai
Domas Aleksa – bosas
Augustas Baronas – mušamieji
special guests – TBA

https://giedriusnakas.bandcamp.com/album/no-fear-full-of-love
https://open.spotify.com/album/11PjuyuvROkGixqEf9cjoH
http://giedriusnakas.com/
https://www.facebook.com/giedriusnakasmusic