2024 / 04 / 10 ( Wed )

GARAŽAS’24 | Final

  • DOORS: 18:30
  • Event starts: 19:30
  • Style: bands competition
  • TICKET PRICE: 20.00

20.00

Ilgiausią istoriją Lietuvoje turintis jaunų grupių konkursas dalyviams vertingas ne tik prizais. Čia pasirodžiusioms grupėms ‘jauti’, ‘Flash Voyage’, ‘Garbanotas’, ‘ba.’, ‘Abudu’, ‘Timid Kooky’, ‘Pilnatys’, ‘Solo Ansamblis’ ir kt. ‘Garažas’ tapo svarbiu žingsniu muzikinėje karjeroje.
Be galimybės praplėsti savo klausytojų ratą, įgautos vertingos patirties ir naujų muzikinių pažinčių konkurso dalyvių taip pat laukia ir vertingi prizai.
Išbandyti išsvajotą sceną, pasidalinti talentais ir supažindinti plačiąją auditoriją su savo kūryba. Tokias galimybes šiemet ir vėl siūlo jaunų grupių konkursas ”Garažas”.
Kaip rašoma pranešime žiniasklaidai, ši jaunos muzikos šventė sostinės ”Tamsta” klube vyks jau keturioliktą kartą, o visus, norinčius dalyvauti, organizatoriai kviečia registruotis konkurse iki vasario 11 dienos.

KONKURSO SĄLYGOS
Svajojančius būti pastebėtais ir pasidalinti savo kūryba kviečiame teikti paraiškas el. paštu: konkursas@tamsta.com iki vasario 11 dienos vidurnakčio.
Laiške atlikėjai turėtų pridėti gyvai atliekamo kūrinio nuorodą (platformose ”Youtube”, ”Vimeo” ar pan.), nurodyti grupės pavadinimą, sudėtį, narių amžių, atstovaujamą stilių, savo kontaktus bei nepamiršti keleto sakinių apie savo grupę.
KONKURSO ETAPAI
I pusfinalis – kovo 6 dieną
II pusfinalis – kovo 13 dieną
III pusfinalis – kovo 20 dieną
IV pusfinalis – kovo 27 dieną
Finalas – balandžio 10 dieną