2023 / 02 / 18 ( Sat )

ŽALVARINIS

  • Durys: 18:30
  • Renginio pradžia: 20:00
  • Stilius: folk | rock
  • Bilieto kaina nuo: 15.00
Pirkti bilietus


15.00

IŠANKSTINIAI BILIETAI: 15 €
STALIUKŲ REZERVAVIMAS: telefonu +37066949342 arba el. paštu club@tamsta.com. Rezervacija nemokama, bus laikoma iki 19:30.

Vasario 18 dieną Žalvarinis kviečia į gyvos muzikos namus Tamsta.

Žalvarinis – žymiausia Lietuvos folkroko grupė iš Vilniaus, susikūrusi 2001 metais ir nuo gyvavimo pradžios išleidusi dešimt studijinių albumų.
Grupės energija ir rokenrolinis, bliuzinis groove‘as  įsuka, išjudina visus. Todėl nenuostabu, kad grupė pasirodo įvairiuose roko muzikos festivaliuose ne tik Lietuvoje, Latvijoje, bet ir Jungtinėse Amerikos Valstijose, Didžiojoje Britanijoje, Estijoje, Austrijoje, Lenkijoje, Ukrainoje, Kinijoje.
Aštrūs gitariniai rifai, roko pulsavimas, folkloras, jo interpretacijos ir šiuolaikinių muzikos stilių sintezė, visa tai – ŽALVARINIS. Lietuviškos dainų tradicijos, ugningumas ir šiuolaikinės ne tik roko, bet ir bliuzo bei world muzikos įtakos sukuria nepamirštamą, galingą sprogstamąjį muzikinį mišinį.

Koncerte skambės mėgstamiausios ir gal kiek primirštos dainos, partizaninės ir ukrainietiškos dainos, bei kūriniai iš naujausio albumo ‘’Cantabile’’. Pasižymėkite datą ir susitikime Tamsta klube.