2019 / 03 / 16 ( Šeš )

VITALIJUS ŠPOKAITIS | Debiutinio albumo pristatymas

  • Durys: 19:00
  • Renginio pradžia: 21:00
  • Stilius: house music
  • Bilieto kaina: 10.00
Plačiau


STALIUKŲ REZERVAVIMAS: VISI STALIUKAI REZERVUOTI. Daugiau informacijos telefonu +370 680 21 534, arba el. paštu club@tamsta.com. Rezervacija laikoma iki 20:00.

VITALIJUS ŠPOKAITIS – didžiulį sąmyšį sukėlęs Dominyko Vaitiekūno sceninis alter ego, kuris, kaip jis pats sako, yra dvasinis influenceris kuriantis šokių muziką ir kviečiantis kiekvieną tapti geresniu žmogumi pačiam sau.
Savo kūryba aš skatinu žmogų atsiknisti nuo savęs, todėl kovo 16 dieną pristatysiu Jums savo debiutinį albumą GERAS ŽMOGUS, kuris skirtas visiems turintiems feisbuką, bet neturintiems laiko. AŠ noriu poruotis, AŠ per daug noriu ir nieko nespėju, ir aišku save dėl visko graužiu – tai mano patirtys, kurias AŠ sudėjau į tekstus, jiems pritaikiau šokių ritmus ir visa tai sugulė į albumą. GERAS ŽMOGUS – tai muzikinė savipagalbos programa, padedanti žmogui tapti geresniu žmogumi pačiam sau.
NIEKAS JŪSŲ NEPAŠVIES APSIŠVIESKIT PATYS
Koncerto programos turinį sudaro 12 žmogiškų problemų – muzikinių kūrinių, kurias asmeniškai išgyveno dvasinis influenceris bei vakarėlių kūrentojas Vitalijus Špokaitis. Jos – neatsiejama mūsų kasdienybės dalis, todėl Vitalijus siekia ne išspręsti problemas, o padėti išmokti su jomis gyventi.
Sceninė programos versija atliekama šmaikščiai imituojant TEDx stiliaus kalbėjimą, muzika mainosi su smagiais pasakojimais apie gyvenimiškas XXI a. emocines žmogaus patirtis. Derindamas kalbėjimą ir šokių muziką projektas pretenduoja inovatyvia forma pristatyti Lietuvoje dar nelabai pažįstamą muzikinį stand-up comedy žanrą.

Taigi, koncerto metu, kartu su Vitalijumi, jūs:
– burbėsite ant gyvenimo ir kokio kito asmens;
– naudodami neurolingvistinio programavimo eilėraštį pabandysite atsikratyti savigraužos;
– paprašysite vidinio kritiko išeiti ir patikrinsite, ar jis nestrigs prie baro;
– mokysitės, į ką reikia įsitverti, kai jus kas nors bučiuoja, o po to nebebučiuoja;
– aptarsite, kas mus gyvenime labiausiai erzina;
….
www.vitalijuspokaitis.lt
SEKIOKITE MANE
FB: Geras Žmogus / Vitalijus Špokaitis
IG: www.instagram.com/vitalijusspokaitis
YouTube: www.youtube.com/channel/UCXMzvGq5lXFosYl4UvKgrWg
______________________________________________________
Pirkdamas bilietą į renginį, neprieštaraujate, kad būsite filmuojamas ir fotografuojamas, o nuotraukos viešinamos, žiniasklaidoje ar socialiniuose tinkluose.