2022 / 05 / 18 ( Wed )

VIRŠ VAIVORYKŠTĖS’22 | Ukulelių konkursas

  • Durys: 18:30
  • Renginio pradžia: 19:30
  • Stilius: ukulelių konkursas
  • Bilieto kaina nuo: 5 € | Bilietai parduodami renginio dieną klubo kasoje nuo 18:00

STALIUKŲ REZERVAVIMAS: telefonu: +370 669 49 342 arba el. paštu club@tamsta.com. Rezervacija nemokama, laikoma iki 19:30.

Šių metų dalyviai (sąrašą pildysime)
– Laurynas Zaveckis. (Visai smagiai pavyko sudalyvauti konkurse prieš 3 metus, taigi norėtųsi pasižiūrėti ar pavyko patobulėti. Mano įkvėpėjas: Jake Shimabukuro, kurio vieną iš kūrinių norėsiu atlikti.)
– Liepa Marija Stavskytė ir Agota Ščiukaitė. (Liepa pradėjo groti ukulele, nes tai yra fantastinis instrumentas, kuris gali sukurti unikalų muzikinį skambesį. Agota dainavimas yra geriausias būdas realizuoti save bei jausti muziką.)
– “Kas Ta Skarlet” Aira Mačiliūnaitė ir Viktorija Golubkevičiūtė. (Susipažinome, kai užėjusios į bendrabutį sužinojome, kad teks gyventi kartu. Nuo tada kambaryje ir pradėjo sklisti muzika. Kiekvieną kart pasirodžius sesijai su ja ateina ir inspiracija dainoms, kurios padeda prokrastinuoti ir atidėlioti visus darbus iki paskutinės sekundės…)
– Gabrielė Pukelytė. (Prieš įsigydama savo pirmąją ukulėlę, tranzuodama su drauge išmokau ja groti. O tada rodėsi tiesiog logiškas žingsnis jei moku, galiu turėti. Štai su šia ukulėle ir grosiu ant scenos. Patinka labai, kad jos tokios kompaktiškos.)
– KETURIOS STYGOS. Augustė Vilčinskaitė, Rūta Baltrušaitytė, Fausta Vilčinskaitė. (Mus įkvėpė muzikos įvairumas, ukulėlių skambesys)
– „Plepūškos“ Agota Jemeljanovaitė, Adriana Volkova, Liepa Preikšaitytė, Saulė Kirvelaitytė (Groti pradėjome visai neseniai. Pas vienas ukulėlė stovėjo kampe, nenaudojama, tad atėjo laikas nupūsti dulkes. Na, o kitos už parankės atsitemptos draugių irgi įsisuko į ukulėlės garsų sūkurį.)
– „M&M“ Miglė Bliujūtė ir Miglė Povilaitytė. (Nors viena Miglė groja 2 mėnesius, kita Miglė – 2 metus, o kartu 2 savaites, niekas nesukliudė drąsioms merginoms išbandyti save šiame konkurse. Havajuose išpopuliarėjusio instrumento skleidžiamas garsas turi to lengvumo, paprastumo bei gyvenimo šia diena iliuzijos, klausantis ir grojant šiuo keturstygiu instrumentu randi kažką savito, stebuklingo, pakylėto, noro daugiau šypsotis. Mokytojas, įkvėpėjas – Domantas Ulmis iš Kurkuria studijos.)
– Gabija Zenkevič ir Eimantė Ališauskaitė. Emantė groja nuo 11 metų, jau keturis metus. Jos įkvėpėjas – Vytautas Kernagis, o Gabija groja nuo 10 metų, jau du metus. Ją įkvėpė groti elektroninis žaidimas kurio herojė puikiai grojo ukulėle. Abiejų mergaičių muzikos dėstytojas Slavomiras Stankevičius
– Melkio mokyklos instrumentinis ansamblis. (Ansamblis, tai yra klasės draugai. Pirmieji bandymai ir susipažinimas su šiuo instrumentu prasidėjo muzikos pamokose gerokai įpusėjus mokslo metams. Mokytojos padrąsintos ir paskatintos mergaitės ukulėlėmis pradėjo akomponuoti savo klasės draugų dainavimui ar grojimui, netgi kurti savo dainas.
Konkurso vakaro pasirodymas bus pavyzdys, kaip galima įtraukti visus vaikus muzikuoti. Labai smagu, kad ukulėlių gretas prieš gerą mėnesį papildė ir berniukai.)

Daugybė ukulelių vienoje scenoje, dalyviai, kurių amžius – nuo šešių iki begalybės ir šilta it Havajų salose atmosfera – taip atrodo vienintelis ukulelių konkursas Lietuvoje „VIRŠ VAIVORYKŠTĖS“. Vilniuje, klube „Tamsta“ gegužės 18 dieną jis vyks trečią kartą.

„Gali dainuoti, gali šokti ar net stovėti ant galvos, svarbu kad visa tai darydamas pritartum sau ukulele“, – skelbia klubo „Tamsta“ komanda ir ragina siųsti savo paraiškas į konkursą iki gegužės 10 dienos.

Registruotis kviečiami visi norintys, nepriklausomai nuo amžiaus ar miesto, kuriame treniruojasi braukyti ukulelių stygas. „VIRŠ VAIVORYKŠTĖS“ – konkursas ne tik muzikantams. Visame pasaulyje nedidelė keturstygė gitara – ukulelė pagarsėjusi kaip greitai valdomas nesudėtingas instrumentas.

Dalyvauti verta ne tik dėl publikos ovacijų ir atsipalaidavusios konkurso atmosferos. Prizinių vietų nugalėtojų taip pat laukia vertingi prizai.

Šiemet renginį atidarys konkurso draugai – Scenos Menų Fabrikėlis.

Neeilinis konkursas su charizmatišku vedėju, grupės „Baltasis Kiras“ lyderiu Tautvydas Paulius Augustinas Augustinas priešakyje dalyvių ir klausytojų lauks trečiadienį, gegužės 18 d. muzikos klube „Tamsta“ (A. Strazdelio g. 1).

KONKURSO TAISYKLĖS: siųskite atliekamo kūrinio nuorodą youtube, vimeo ar pan. Būtinai parašykite savo amžių, miestą kuriame gyvenate ir kaip planuojate pasirodyti (vieni arba su grupe). Vienam pasirodymui skirta iki 10 min.
Paraiškų laukiame iki 2022m. gegužės 10 dienos, 23:59 el. paštu: konkursas@tamsta.com.

Nugalėtojų lauks vertingi prizai:

I VIETA – Ukulėlė Flight + mielos dovanėlės iš D’Addario ir Flight.
II VIETA – Ukulėlė Flight + mielos dovanėlės iš D’Addario ir Flight.
III VIETA – Ukulėlė Flight + mielos dovanėlės iš D’Addario ir Flight.

Konkurso vedėjas: charizmatiškasis grupės „Baltasis Kiras“ lyderis Tautvydas Paulius Augustinas Augustinas.
Konkursą atidarys: Scenos Menų Fabrikėlis 
Virš Vaivorykštės grojaraštis