2023 / 01 / 31 ( Tue )

THE TIGER LILLIES

  • Durys: 18:30
  • Renginio pradžia: 20:00
  • Stilius: miuziklas | avangardas
  • Bilieto kaina nuo: 39.00
Pirkti bilietus


39.00

IŠANKSTINIAI BILIETAI: 39 €
STALIUKŲ REZERVAVIMAS: Visi staliukai rezervuoti, likusios stovimos vietos. Daugiau informacijos telefonu +370 669 49 342 arba el. paštu club@tamsta.com. Rezervacija nemokama, bus laikoma iki 19:30.

“From the circus to the cemetery“: geriausios “The Tiger Lillies“ dainos

Sausio 30-31 d. Ir vasario 1 d. prestižiniu teatro apdovanojimu “Olivier“ įvertinti alternatyvaus kabareto krikštatėviai sugrįžta į Lietuvą su specialia, dar nerodyta, programa, apimančią visą grupės gyvavimo laikotarpį: nuo pirmųjų dainų iki netikėtos šių dienų kūrybos! 

“Tiger Lillies“ skambesio neįmanoma supainioti su niekuo kitu. Greičiausiai, kaip ir išvaizdos. Makabriški ir tuo pačiu metu komiški klounų veidai, katiliukai ir nostalgiški drabužiai – išskirtinis britų trijulės ženklas. Savo pasirodymais garsėjantys Martynas Jacquesas, Adrianas Stoutas ir Jonas Gollandas dažnai skambiai yra vadinami “tamsiojo kabareto“ (“dark cabaret“) atlikėjais. Siurrealizmo persmelkti tekstai, “nešvarūs“ bei “netašyti“ jų dainų herojai ir netikėti muzikiniai posūkiai per pasirodymus žiūrovus nukelia į visiškai kitokį – sarkastišką, ironišką, bet tuo pačiu juodai linksmą pasaulį.

Tarptautinę vienos garsiausių avangardinių grupių pasaulyje reputaciją turintys “Tiger Lillies“ nenustoja stebinti, šokiruoti ir linksminti. Jų pasaulis yra tamsus, savitas ir įvairus, su gilaus liūdesio akimirkomis, žiauraus juodo humoro ir didaus grožio natomis. Jų dainos apima visus tamsius gyvenimo aspektus – nuo prostitucijos ir narkomanijos iki smurto ir nevilties. Jų muzika – tai prieškario Berlyno kabareto, anarchinės operos ir klajoklių muzikos mišinys, atkartojantis Bertolto Brechto ir Jacqueso Brelio muzikos stilistiką. Tokie, neabejotinai, bus ir visą karjeros laikotarpį reprezentuojantys koncertai.

“Idealiame pasaulyje “The Tiger Lillies“ atstovautų Didžiajai Britanijai “Eurovizijos“ dainų konkurse“, – rašoma “The Times“.

Geras tai apibūdinimas ar ne, galima įvertinti tik apsilankius žymiosios britų grupės koncerte!