2019 / 05 / 10 ( Fri )

THE STATION

  • Durys: 20:00
  • Renginio pradžia: 21:30
  • Stilius: alternative rock | electronic
  • Bilieto kaina nuo: 7 € | Bilietai parduodami renginio dieną klubo kasoje nuo 20:00.

STALIUKŲ REZERVAVIMAS: telefonu +370 680 21 534, arba el. paštu club@tamsta.com. Rezervacija nemokama, laikoma iki 21:00.

The Station pasakoja istorijas: liūdnas, naivias ir ironiškas. Apie minčių bedugnes, trisdešimtmečio savijautą,  beprasmiškus ryto šokius beužsiveriančiuose baruose, mėginimus pabėgti nuo savęs tolimose kelionėse, tuštumą maskuojamą pasipūtimu, mirusius artimuosius, mylimų žmonių tarpusavio priklausomybę  ir vienatvę. Per dvejus metus nuo debiuto drastiškai  – nuo lengvabūdiško indie iki industrinės gotikos pakrypęs grupės skambesys pastaruoju metu subrendo – tai alternatyvi elektronika su sunkiai slepiamomis industrial, gotikinės ir postpunk muzikos įtakomis. Subrendo ir grupės sudėtis – prasidėjusi kaip vieno žmogaus projektas, vėliau eksperimentavusi net su aštuoniais nariais vienu metu, trečią savo etapą „The Station“ sutinka keturiese – tai Mykolo Katkaus, Manto Zigmanto ir Bernardo Prušinsko grupė, prie kurių prisijungė patyręs ir pašėlęs būgnininkas Šaras Kvaraciejus (“GOT MOU”, “Spookshow Inc.”).

Koncertas “Tamstoje” – pirmasis, kuriame visada vitališki “The Station” prisistatys savo klausytojams nauju skambesiu ir nauju vaizdu bei pirmąsyk gros artėjančio albumo dainas “Instablues”, “Revoliucijos vaikai”, “Važiuoju” ir naują singlą BB.