2023 / 03 / 18 ( Sat )

Dave Okumu & The 7 Generations (UK) | Džiazlaif (LT)

  • Durys: 18:30
  • Renginio pradžia: 20:00
  • Stilius: JAZZ | ELECTRO | WORLD | PUNK | URBAN
  • Bilieto kaina nuo: 25.00
Pirkti bilietus


25.00

IŠANKSTINIAI BILIETAI: 25 € vienos dienos bilietas | 55 € trijų dienų bilietas
STALIUKŲ REZERVAVIMAS:  telefonu +37066949342 arba el. paštu club@tamsta.com. Rezervacija nemokama, bus laikoma iki 19:30.

Programa:
Tamsta Muzikos Salonas (nemokamai)
13:00 Meistriškumo pamoka su Dave Okumu (UK)

Dave Okumu: Kūrėjas ir kūrybos procesas (Artist & Production)

Dave Okumu, pasauliniu mastu pripažintas muzikos prodiuseris, muzikantas ir atlikėjas, dirbtuvių metu gilinsis į kūrėjo ir kūrybinio proceso santykį, sutinkamas kliūtis, būdus jas įveikti ir metodus, palaikančius sklandžią kūrybinę tėkmę. Dirbtuvių metu, Okumu dalinsis idėjomis, kurias išgrynino daug metų dirbdamas muzikos industrijoje, prodiusuodamas garsių atlikėjų albumus ir singlus, bendradarbiaudamas su įvairių sričių menininkais bei vystydamas savo paties muzikinius projektus. Dave Okumu du kartus tapo prestižinio Mercury apdovanojimo laureatu – už savo grupės ‘’The Invisible’’ kūrybą bei prodiusuotą Jessie Ware debiutinį albumą ‘’Devotion’’.

Tamsta Klubas

Muzika vakaro metu rūpinsis Marijus Aleksa

20:00 Džiazlaif (LT)
21:30 Dave Okumu & 7 Generations (UK)

Tamsta Jazz Weekend sugrįžta!

Kovo 16-18 dienomis Tamstos scenoje – atviras, nebijantis eksperimentų, hibridinis, atvirkščias akademinio džiazo standartams, jungiantis skirtingų pasaulio kraštų garsus bei muzikos žanrus džiazo festivalis.
Antrą kartą vyksiančio ‘’Tamsta Jazz Weekend’’ metu šviežiais garsais dalinsis įdomiausios muzikos grupės iš Jungtinės Karalystės bei Lietuvos: Dave Okumu & The 7 Generations (UK), Floating World Pictures, Church Andrews & Matt Davies (UK), Quark Effect (LT), Džiazlaif (LT), Marijus Aleksa (LT). Svečiai iš Londono ne tik gros, bet ir ves meistriškumo kursus.

Dave Okumu – kompozitorius, prodiuseris ir gitaristas, geriausiai žinomas kaip grupės ‘’The Invisible’’ narys. Jo karjera įsibėgėjo praeitame dešimtmetyje, kritikų simpatijas ir Mercury apdovanojimą pelniusiame trio ‘’The Invisible’’. Įspūdingas ir Dave prodiusuotų atlikėjų sąrašas – Connan Mockasin, Beck, Amy Winehouse, Adele, Jessie Ware bei legendinė Grace Jones. Ir tai tik keli Dave Okumu kolegų vardai.

Netrukus pasirodys trečiasis Dave Okumu solinis albumas ‘’I Came From Love’’, tyrinėjantis Black protėvių šaknis, vergovės amžiaus palikimą, socialinę nelygybę ir Okumu šeimos istoriją. Prie atlikėjo vardo įsitaisęs priedėlis ‘’The 7 Generations’’, pasak atlikėjo, yra jo ir mūsų visų protėvių kartos, muzikos protėviai ir palikuonys, tęsiantys istoriją ateityje. Albumo kūriniuose skamba bendraautorių žvaigždynas – Eska, Kwabs, Wesley Joseph, Robert Stillman, Anthony Joseph, Byron Wallen, Raven Bush ir Grace Jones. 

‘’I Came From Love’’ – pats asmeniškiausias Dave Okumu albumas, kuriame atlikėjas ieško savo paties muzikinės tapatybės. Dave džiugiai prasitaria: ‘’Labai nekantrauju šią muziką groti gyvai’’.

Džiazlaif, tai šešių muzikantų grupė, kuri jau penkmetį sėkmingai tampo Lietuvos džiazo scenos ūsus. Susibūrę 2017-ais metais, iki šiol spėjo išleisti du albumus: ‘’Džiazlaif’’ ir ‘’Jazz Not Dead’’, surengti turą Vokietijoje ir sudalyvauti beveik visuose džiazo festivaliuose Lietuvoje.
Lengvai pašiepdami muzikos žanrų klišes, savo kūryboje jie jungia džiazą, pankroką, ir eksperimentinę muziką. Jų muzika pulsuoja tarp agresijos ir švelnumo, didelių kontrastų ir monotoniškų garso peizažų. Pasitelkus šiuos elementus, grupės koncertai išjudina, nuramina bei suranda kelią į kiekvieno(s) širdį.
‘’Klausantis šios muzikos, mišrainės sklandžiai nuryti nepavyks. Bet atsitraukti nuo mobiliojo telefono, nustebti, pasijusti išmuštam iš kasdienybės vėžių – tikrai taip.’’ – R. Zilnys (lrytas.lt)

Džiazlaif grupėje groja:
Ignas Kasikauskas – būgnai
Kazimieras Jušinskas – saksofonai
Paulius Vaškas – gitara
Aurelijus Užameckis – kontrabosas
Arminas Bižys – saksofonai