2023 / 03 / 17 ( Fri )

Church Andrews & Matt Davies (UK) | Marijaus Aleksos naujo albumo pristatymo koncertas (LT)

  • Durys: 18:30
  • Renginio pradžia: 20:00
  • Stilius: JAZZ | ELECTRO | WORLD | PUNK | URBAN
  • Bilieto kaina nuo: 25.00
Pirkti bilietus


25.00

 

 

IŠANKSTINIAI BILIETAI: 25 € vienos dienos bilietas | 55 € trijų dienų bilietas
STALIUKŲ REZERVAVIMAS:  telefonu +37066949342 arba el. paštu club@tamsta.com. Rezervacija nemokama, bus laikoma iki 19:30.

Programa:
Tamsta Muzikos salonas (nemokamai)

18:00 Meistriškumo kursai su Church Andrews & Matt Davies (UK)

Tamsta Klubas

Muzika vakaro metu rūpinsis Uma

20:00 Church Andrews & Matt Davies (UK)
21:30 Marijaus Aleksos naujo albumo pristatymo koncertas (LT)

Tamsta Jazz Weekend sugrįžta!

Kovo 16-18 dienomis Tamstos scenoje – atviras, nebijantis eksperimentų, hibridinis, atvirkščias akademinio džiazo standartams, jungiantis skirtingų pasaulio kraštų garsus bei muzikos žanrus džiazo festivalis.
Antrą kartą vyksiančio ‘’Tamsta Jazz Weekend’’ metu šviežiais garsais dalinsis įdomiausios muzikos grupės iš Jungtinės Karalystės bei Lietuvos: Dave Okumu & The 7 Generations (UK), Floating World Pictures, Church Andrews & Matt Davies (UK), Quark Effect (LT), Džiazlaif (LT), Marijus Aleksa (LT). Svečiai iš Londono ne tik gros, bet ir ves meistriškumo kursus.

Church Andrews & Matt Davies – būgnų ir elektronikos duetas, kurių muzikoje dera džiazas, hip-hopas ir dub techno elementai.
Atlikėjai eksperimentuoja kaitaliodami tembrą, derinimą ir tempą, perkuria garsus ir harmonijas į įspūdingas muzikines figūras.
Būgnų komplekte esantys jutikliai siunčia signalus į nešiojamąjį kompiuterį, kuriame skaitmeniniu būdu sintetinami garsai virsta naujais.
Itin muzikalūs džiazo inžinieriai Church Andrews & Matt Davies nustebins netikėtu požiūriu į šiuolaikinę muziką, unikalių dermių išradimais bei organišku groove, pagal kurį malonu judėti į taktą.

Marijus Aleksa – tikrų tikriausias ritmo šamanas, galintis pasigirti itin sėkminga tarptautine karjera. Vos trylikos debiutavęs pagrindinėje „Vilnius Jazz“ scenoje, Marijus dabar groja su ryškiausiomis pasaulio žvaigždėmis Monrealio ir „Blue Note At Sea“ džiazo festivaliuose. Tai ambicingas, techniškas ir vizionieriškas būgnininkas bei perkusininkas. Jo kūryba – tarsi abstrakčiojo ekspresionizmo atstovų drobės: spalvinga, ryški, intuityvi ir hipnotizuojanti. Šio meistro muzikiniuose žemėlapiuose regime įvairių epochų džiazo, roko, elektroninės šokių bei world muzikos sankirtas. Jis nesiekia vaikytis Lietuvoje dominuojančios avangardinės krypties. Vietoje to jis kryptingai ieško naujų mušamųjų instrumentų prakalbinimo metodų, daug dėmesio skiria tolėliau nuo džiazo ar improvizacinės muzikos nutolusiems žanrams, taip gija po gijos ausdamas unikalaus rašto asmeninį muzikinį gobeleną. –  Tekstas ‘’Vitalijaus Gailiaus’’

Kovo 17 Marijus pristatys savo naujausią albumą ‘’As They Are’’, įrašytą bendradarbiaujant su 23 muzikantais iš JAV, JK, Kubos, Prancūzijos bei Lietuvos. ‘’Tai muzikinis koliažas, kuriame išgirsite skirtingų pasaulio kraštų ir skirtingų muzikinių scenų įtakas. Albume groja mano draugai, kuriuos sutikau per pastaruosius 15 metų keliaudamas po pasaulį muzikos dėka. Visus įspūdžius, patirtį ir įtakas sudėjau į šį albumą.

Albumo pristatymo koncerte grosime su 13 žmonių grupe, o kas tie muzikantai telieka siurprizas žiūrovams!’’