2020 / 02 / 29 ( Sat )

TAMSTA JAZZ WEEKEND | Rick Leon James trio (UK) | Native Dancer (UK)

  • Durys: 19:00
  • Renginio pradžia: 20:00
  • Stilius: jazz | urban | electronic
  • Bilieto kaina nuo: 12.00
Pirkti bilietus


IŠANKSTINIAI BILIETAI: 12 € stovimas | 15 € sėdimas | DVIEJŲ DIENŲ BILIETAS nuo 20 €
BILIETAI BRANGS!
STALIUKŲ REZERVAVIMAS: įsigijus sėdimą bilietą būtina vietų / staliuko rezervacija telefonu +370 680 21 534, arba el. paštu club@tamsta.com.

Vasario 28 d. Ashley Henry Trio (UK) | Marijus Aleksa MAPS feat. JAB (LT-UK) | JAB DJ SET (Vieta: Tamsta Club)
Vasario 29 d. 13:00 Ritmo dirbtuvės (Vieta: Tamsta muzikos salonas, A. Strazdelio g. 1, Vilnius)
Vasario 29 d. Rick Leon James Trio (UK) | Native Dancer (UK) | Ashley Henry DJ SET

RITMO DIRBTUVĖS
13:00 , Tamsta muzikos salone
Ashley Henry (klavišai), Rick Leon James (bosinė gitara), Marijus Aleksa (būgnai) (Vieta: Tamsta muzikos salonas, A. Strazdelio g. 1, Vilnius)

20:00 RICK LEON JAMES TRIO (UK)
21:30 NATIVE DANCER
+
22:30 ASHLEY HENREY DJ SET

Išgirsti, ko klausomasi madinguose Londono džiazo klubuose ir kokios pasaulinės džiazo muzikos tendencijos gimsta būtent šio miesto scenoje melomanus kvies pirmą kartą vyksiantis „Tamsta Jazz Weekend“.

„Šiandieninė Londono džiazo scena – išskirtinis reiškinys. Maža Pietų Londono bendruomenė per paskutinius tris – keturis metus pradėjo savotišką atgimimo judėjimą. Džiazo bendruomenė čia sparčiai plečiasi, su elektronika bei urban skambesiu susimaišiusio džiazo prieš eidamas į klubus klauso ir dvidešimtmetis jaunimas, o pati džiazo muzika jau kurį laiką atsiranda populiariosios muzikos topuose“, – pasakoja vienas iš renginio sumanytojų, būgnininkas Marijus Aleksa.

Ne vienerius metus Londone praleidęs muzikos kūrėjas ir atlikėjas M. Aleksa linksniuojamas ne tik kaip vienas ryškiausių mūsų šalies, bet apskritai – Europos būgnininkų. Su įtakingais Anglijos muzikos vardais grojęs ir įrašinėjęs muzikantas nusprendė dalelę šios scenos parsivežti ir pristatyti vilniečiams.

„Paskutinėmis vasario dienomis Tamstoje vyks keturi koncertai, meistriškumo kursai, taip pat svečiai iš Jungtinės Karalystės dalinsis savo inspiracijomis grodami DJ selekcijas. Su visais muzikantais esu vienaip ar kitaip susijęs – kartu grojome, įrašinėjome“, – sako atlikėjas.

Šeštadienį klausytojų dėmesį pritrauks multi – instrumentalisto ir kompozitoriaus Rick Leon James trio. Atlikėjų sąrašas, su kuriais bendradarbiavo šis bosinės gitaros profesionalas – stulbinantis: Amy Winehouse, Tinie Tempah, Labirinth, Estelle, Chaka Khan, Alesha Dixon, Kano, Jessie J, Keziah Jones… Daugiausiai tai urban muzikos atlikėjai – kas atsispindi ir pačio Rick kūryboje – jazz, urban, trap mišiniai. Kamaal Williams bosistas Rick L. James vasario 29 – osios vakarą „Tamstoje“ pristatys savo solo projektą.

 

Antroji vakaro žvaigždė – kolektyvas „Native Dancer“. Kiekvienas grupės narys atskirai vysto sėkmingas solines karjeras bei rašo muziką ir prodiusuoja, kartu įrašinėja ir koncertuoja su tokiais vardais, kaip Lianne La Havas, The Cinematic Orchestra, Jordan Rakei, Mathew Herbert, Fatime ir kiti. Kartu jie atlieka pop, soulo, electro-funk, roko ir džiazo elementų kupiną muziką.

 

„Lietuvoje turim gero jaunimo, kurie kuria įdomiai ir įvairiai. Džiugu, kad lietuviškas jaunas džiazas atranda savo veidą. Beje šis festivalis ne tik apie atlikėjus, bet ir apie klausytoją. Remdamiesi Londono pavyzdžiu norime pritraukti jauną auditoriją klausyti džiazo ir Lietuvoje, kuris šiais laikais nebeskamba kaip akademinė muzika, pritraukianti tik vyresnio amžiaus publiką, o kaip tik – diktuojanti naujas tendencijas. Auginti ne tik muzikantus, bet ir klausytojus – vienas iš festivalio tikslų“, – sako Marijus.

Išgirsti, kuo kvėpuoja šiandienos Londono džiazo scena savo mieste bei sudalyvauti muzikiniuose meistriškumo kursuose vilniečiai ir miesto svečiai kviečiami vasario 28 – 29 dienomis klube „Tamsta“.