2022 / 10 / 21 ( Fri )

‘Sparnai Ukrainai’ | TaRuta (UA) ir draugai

  • Durys: 18:30
  • Renginio pradžia: 20:00
  • Stilius: folk
  • Bilieto kaina nuo: nemokamai

STALIUKŲ REZERVAVIMAS: telefonu +37066949342 arba el. paštu club@tamsta.com. Rezervacija nemokama, bus laikoma iki 19:30.

Ukrainiečių folkloro grupės ‘TaRuta’ ir draugų paramos koncertas ‘Sparnai Ukrainai’.
Renginio metu bus renkamos lėšos kvadrokopteriui. Koncertas nemokamas, o visiems aukojantiems grupė žada atsidėkoti dovanodami savo atributiką.

Grupė ‘TaRuta’ koncertuoja Lietuvoje nuo 2014 metų, kai prasidėjo Maidano įvykiai. Šiuos muzikantus neblogai žino mūsų šalies festivalių lankytojai, radijo stočių klausytojai ir televizijos žiūrovai. Na o šį vasarį prasidėjus plataus masto karinei agresijai prieš Ukrainą, dabar ‘TaRuta’ grupės nariai lankosi Lietuvoje kaip savo regiono Teritorinės gynybos atstovai, drauge su lietuvių savanoriais renka labdarą pabėgėliams ir reikalingą pagalbą savo šalies kariuomenei.

Spalio 21 dieną ‘TaRuta’, kartu su būriu draugų dovanos pačias gražiausias ir jautriausias dainas. Taip pat išgirsime ir naujienų, tame tarpe ir interneto sensacija tapusį opusą apie Javelin. Koncerte taip pat pasirodys: Šarūnas Mačiulis (grupė ‘Poliarizuoti Stiklai’), Gabija Petrauskaitė, aktorius Adomas Stančikas bei Laurynas Baškys (grupė ‘Thundertale’).
Susiburkime, nepamirškime, susivienykime, palaikykime. 💙💛