2023 / 03 / 03 ( Fri )

SHAKKA (UK)

  • Durys: 18:30
  • Renginio pradžia: 20:00
  • Stilius: r&b
  • Bilieto kaina nuo: 38.00
Pirkti bilietus


38.00

IŠANKSTINIAI BILIETAI: 38 € stovimas | 45 € sėdimas (sėdimų bilietų skaičius labai ribotas)
STALIUKŲ REZERVAVIMAS: Įsigijus sėdimus bilietus būtina staliuko / vietų rezervacija telefonu +370 669 49 342 arba el. paštu club@tamsta.com. Rezervacija nemokama, laikoma iki 19:30, vėliau vietos parenkamos atsitiktine tvarka.

Po pertraukos į Tamsta klubą grįžta Shakka!

Turintis didelį gerbėjų ratą Lietuvoje, autentiško R&B atlikėjas turintis 250 milijonų perklausų – Shakka grįžta! Po kelių metų maudymosi šlovės spinduliuose išleidus hitą „Man Down“, bendro darbo su Ella Eyre ir jų bendru singlu „Answerphone“, Shakka pasirašė pirmąją leidybinę sutartį su Black Butter | Kolbat ir prisidėjo prie visiems puikiai pažįstamų vardų – Dua Lipa, Sean Paul ir kt. kūrybos. Taip Shakka pagaliau sulaukia didelės meilės, kurios ir nusipelnė.
Per savo karjerą jis yra pelnęs du MOBO apdovanojimus geriausio R&B/Soul atlikėjo kategorijoje. Shakka mėgsta įvairias kolaboracijas, dėl to jų sąrašas tikrai netrumpas. Shakka bendradarbiavo su vienais geriausių Jungtinės Karalystės atlikėjų: JME, Aluna George, Sigma, Basement Jaxx, Ghetts ir dar daugiau. Po tokio ilgo sąrašo kolaboracijų – Shakka išleidžia kolkas didžiausią savo karjeros laimėjimą – jo paties debiutinį albumą „Road Trip to Venus“. Su šiuo albumu atlikėjas pradeda naują, įdomų savo karjeros etapą, iš naujo įleisdamas savo R&B šaknis, semdamasis įkvėpimo iš savo dievaičių: Jodeci, Lauryn Hill, Party Next Door ir Ty Dolla Sign.