2019 / 11 / 23 ( Sat )

RŪTA LOOP | Albumo ‘Chapter’ pristatymo koncertas

  • Durys: 19:00
  • Renginio pradžia: 21:00
  • Stilius: pop alternative
  • Bilieto kaina nuo: 7.90
Pirkti bilietus


IŠANKSTINIAI BILIETAI: 7.90 € | bilietai brangs
STALIUKŲ REZERVAVIMAS: telefonu +370 680 21 534, arba el. paštu club@tamsta.com. Rezervacija nemokama, laikoma iki 20:00.

Alternatyvios pop muzikos atlikėja Rūta Žibaitytė, geriau žinoma Rūtos Loop slapyvardžiu, kviečia į debiutinio albumo „Chapter“ pristatymo koncertą.
Kartu su gyvo garso grupe, lapkričio 23 d. sostinės muzikos klube „Tamsta“, atlikėja dalinsis muzikinėmis istorijomis, kurias supynė gyvenime sutikti žmonės.
„Esu dėkinga pasauliui už kiekvieną į mano gyvenimą įžengusį žmogų, už jų istorijas, kurias išgirdau. Tai, ką kiekvienas atsinešėte su savimi, sukūrė MANE. Šį vakarą dalinsiuosi ne tik savo, bet ir jūsų pasakojimais. Nori išgirsti apie save, duok ranką ir einame kartu“, – į pirmojo albumo koncertą kviečia Rūta.

Nuo mažens muzikuojanti Rūta, gerai žinoma įvairių televizijos projektų dalyvė, scenoje pritarė bene visiems garsiausiems šalies atlikėjams. Pelniusi nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos žiūrovų simpatijas šiandien ji dar drąsiau žengia solo atlikėjos keliu. Debiutiniame albume „Chapter“ sudėti visi balsai ir garsai, kurie jau ilgą laiką skambėjo Rūtos galvoje.
Pozityvumu trykštanti mergina specialaus prietaiso „looperio” pagalba savo balsu ir garso efektais kuria muzikinius stebuklus. Neatsitiktinai ir Rūta Loop sceninis vardas – pasak merginos, tai instrumentas, padėjęs pagaliau išgirsti save.

Koncerto metu, kartu su gyvos muzikos grupe, energingai atlikėjai kompaniją palaikys garsūs Lietuvos muzikantai, kurių pavardes, paslaptingai šypsodamasi, Rūta ketina atskleisti artėjant pasirodymui.