2018 / 12 / 19 ( Tre )

RHYTHM JUNKIES | 10 metų

  • Durys: 18:00
  • Renginio pradžia: 20:00
  • Stilius: jazz | swing
  • Bilieto kaina: 10 € | Bilietai parduodami renginio dieną klubo kasoje nuo 18:00

STALIUKŲ REZERVACIJA: telefonu: +370 680 21 534, arba el. paštu club@tamsta.com. Rezervacija nemokama, laikoma iki 19:00.

Tradicinio džiazo gatvės ansamblis Rhythm Junkies švenčia 10 metų gimtadienį. Daug ar ne, yra netinkamas klausimas. Mums – tai trečdalis gyvenimo. Tiek metų juoko, kelionių, vakarėlių, grojimo netikėtose erdvėse, draugų ir įspūdžių, reikalauja neeilinio paminėjimo. Kelių metų tyla ir laukimas su kaupu atsipirks būtent Gruodžio 19 dieną. Vienas girtas džiazmenas kartą pasakė – Kalėdos – stebuklų metas, o tada priėjo Rhythm Junkies ir tai įrodė. Bus draugų, bus svečių, bus muzikos, šokių, bus kalėdinė dvasia, bus linksma. Gal ir Velykų dvasia aplankys… Tarka, suzafonas, bandža ir kiti buities rakandai kartu su dešimtmetį svingerius žavinčia Milda Stasaityte bus geriausia dovana Jėzaus gimtadienio proga. Jei nori pamatyti basus muzikantus ant scenos, draugui į ausį šnabždėti – Ką jie čia daro?! ir vakaro pabaigoje gręžti nuo šokių permirkusius marškinėlius – ateik!
Šių metų, gruodžio mėnesio 19, legendinis tradicinio džiazo gatvės ansamblis Rhythm Junkies švenčia 10 metų gimtadienį. Mes taip jaučiam, kad Tu, mielas drauge, esi didelė mūsų ansamblio dalis, todėl norėtūmėm Tave pamatyti šiame neeiliniame jubiliejuje.
Rhythm Junkies – tai aštuoni keistuoliai, visų pirma, pamilę Lindy Hop’ą – šokį, susikūrusį svingo eros laikais, ir tik paskui nusprendę, jog šokti reikia pagal muziką, sklindančią ne iš kolonėlių, bet iš gitarų, smuikų, akordeonų, trimitų, trombonų bei kitų autentiškų instrumentų, virpinančių klausytojų širdis bei grindis po šokėjų kojomis.
Save vadinantys gatvės svingo ansambliu, atšalus orams, Rhythm Junkies traukiasi į barus, kavines bei kitas pastoges, kur, gavę bent nedidelį kampelį vietos rakandams sukrauti, stengiasi užkurti tikrą pirtį paskui juos atsekusiems bei iš pašalių susirinkusiems klausytojams bei šokėjams.
Rhythm Junkies sielose ir širdyse – kaukiantys, šaukiantys, trypiantys ir klykiantys, magiškieji 1930-1940 metai Amerikoje, o kol neišrasta laiko mašina, ten keliaujame muzikos, ritmo bei šokio pagalba.

Mindaugas Bikauskas gitara/vokalas
Milda Stasaitytė vokalas
Aurimas ‘Mixas’ Petrevičius akordeonas
Vytautas Narkevičius smuikas/trimitas
Dangiras Bugas skalbimo lenta/perkusija
Marius Zaremba klarnetas
Tomas Ždanavičius gitara/bandža
Gediminas Stepanavičius tūba, helikonas, suzafonas, kontrabosas