2020 / 02 / 08 ( Sat )

PROGDAY.LT 2020

  • Durys: 19:00
  • Renginio pradžia: 21:00
  • Stilius: progressive rock
  • Bilieto kaina nuo: 10.00
Pirkti bilietus


IŠANKSTINIAI BILIETAI: 10 €
STALIUKŲ REZERVAVIMAS: telefonu +370 680 21 534, arba el. paštu club@tamsta.com. Rezervacija nemokama, bus laikoma iki 20:00.

COLORED TIME (LT)

Colored Time – progressive rock/flow stiliaus grupė iš Vilniaus, susikūrusi 2016 m. Grupės kuriamai muzikai būdingas garsinių spalvų ieškojimas ir tėkmė bei progresyvūs riff’ai. Tokiai krypčiai nemažą įtaką turi amerikiečių kompozitoriai – minimalistai (S.Reich, T.Riley ir kt.), rocko grupės (Led Zeppelin, The Doors ir kt.) bei kiti muzikiniai stiliai – nuo drum ‘n’ bass’o iki Brahmso.


JANIS BUKUMS (LV)

Roko grupė iš Latvijos susibūrta 2014 metais, grupės pagrindinio vokalisto Janis Bukums (puikiai žinomas Latvių roko muzikos dainininkas, karjerą pradėjęs 1989 metais), kuris pakvietė prisijungti kitus muzikantus: gitaristus Gunars Orlovskis, Arturs Liede, bosistą Andrijus Januns ir būgnininką Filips Bararags. Janis Bukums jau yra išleidę tris albumus, kelis singlus ir nufilmavę ne vieną muzikinį klipą.
Šis projektas apjungia jau patyrusius profesionalus bei talentingus scenos naujokus atlikti eklektišką roko muziką be jokių stiliaus ar žanro apribojimų.

Spotify

Youtube

Instagram

Facebook