2024 / 04 / 27 ( Sat )

Premjera! Vytautas V. ir Jonas Landsbergiai | Skrisk medžių viršūnėmis

  • Durys: 18:30
  • Renginio pradžia: 20:00
  • Stilius: dainuojamoji poezija | elektronika
  • Bilieto kaina nuo: 20.00
Pirkti bilietus


20.00

IŠANKSTINIAI BILIETAI: 20 €
STALIUKŲ REZERVAVIMAS: telefonu +370 669 49342, arba el. paštu club@tamsta.com. Rezervacija nemokama, laikoma iki 19:00. O kol laukiate koncerto – kviečiame išbandyti renginio vietos meniu.

Pirmąsyk naujaip, pirmąsyk Vytauto V. duetas su sūnumi Jonu (gitara, elektronika).

Programoje – naujos Vytauto V. Landsbergio ir Jono sukurtos dainos, Jono gyvai aranžuojamos tautosakinės baladės bei eilės iš naujausios knygos ‘’DIENANAKTIS’’.

‘’Senokai koncertuose norėjau išbandyt ką nors nauja, kitaip, kas būtų iššūkis, ir neįprasta man pačiam. Ieškojau partnerio, gero instrumentalisto, kuris galėtų palydėti, praplėsti naujai kuriamas dainas – pvz., perkusijomis ar elektronika. Ir staiga supratau, kad tokį partnerį turiu pašonėj – sūnų Joną, niekur toli nereikia ieškot. Juolab, kad daug ką kūrybose darome kartu – vaikų teatro ar kino stovyklose, Jonas rašo muziką mano filmams, iliustruoja vaikiškas knygas. O dabar ir koncertuosime sykiu.’’ – dalinasi Vytautas V.

O iš tiesų – tai nieko ypatingai naujo, nes būtent nuo tokio formato viskas scenoje kažkada ir prasidėjo. Prieš kokius dvidešimt penkis metus Mokytojų namuose buvo švenčiamos Vytautinės ir organizatoriai buvo nutarę sukviesti visus įmanomai dainuojančius Vytautus, pradedant nuo V. Kernagio pakvietė ir Vytautą V. Nors iki tol dainuodavo tik sau ir draugams, tą kartą sutiko pabandyti. Kaip pats atlikėjas pamena: ‘’kokias penkias dainas sudainavau, tris savo, dvi liaudies, padedamas sūnaus Jono. Jam tuomkart buvo apie dvylika, ir tada jis, kiek pamenu, jau buvo baigęs smuiko studijas ‘’dvarionkėj’’, ir ten pat persimetęs į klasikinę gitarą. Tada įvyko pirmasis mano (ir mudviejų) viešas koncertas, iki šiol buvęs vienintelis. Dabar tikėtina atsiras dar keli.’’