2022 / 12 / 31 ( Sat )

POLIARIZUOTI NAUJI METAI

  • Durys: 20:00
  • Renginio pradžia: 22:00
  • Stilius: rock
  • Bilieto kaina nuo: 25.00
Pirkti bilietus


25.00

IŠANKSTINIAI BILIETAI: 25 € stovimas | 45 € sėdimas
STALIUKŲ REZERVAVIMAS: Įsigijus sėdimą bilietą būtina vietų / staliuko rezervacija telefonu +37066949342 arba el. paštu club@tamsta.com. Atvykti reikėtų iki 21:00. Atvykus vėliau, arba nerezervavus vietos parenkamos atsitiktine tvarka.
I koncerto dalis: 22:00
II koncerto dalis: 23:40

Jūs turbūt dar nežinote, bet ateina Poliarizuoti Nauji metai. Kadangi praeitieji buvo nelengvi, niūrūs ir pikti – mes nutarėme Naujųjų metų naktį ‘Visus stiklus pakeisti’, kad galėtume pasaulį pamatyti naujomis spalvomis ir galų gale ‘Pievose žydės gėlės ir žemėje bus taika’.

Neabejotinai įspūdingiausias Naujųjų vakaro koncertas vyks su gyvomis roko legendomis, lietuviškos scenos pažibomis – grupe ‘Poliarizuoti stiklai’. Grupė dovanos seną gerą roką ir džiugią nuotaiką. Pažįstamas Šarūno Mačiulio balsas primins tikrąjį ‘stiklų’ žodžių spindesį. Rokenrolas su trupučiu kantri muzikos, šmaikščios lyrikos ir net šiek tiek ‘Brėmenų muzikantų’ dvasios užtikrins linksmybes. Nebijantys juokauti ir dainuoti gyvai ‘Poliarizuoti Stiklai’ užkrės gyvenimo optimizmu. O tokias dainas, kaip ‘Medžiai be lapų’ ar ‘Stasė’ be abejonės trauks visa salė. Juk kas nežino eilučių: ‘Sutikau tave galbūt Pakruojį, sutikau galbūt Panevėžy…’.