2024 / 04 / 17 ( Wed )

PETUNIJA

  • Durys: 18:30
  • Renginio pradžia: 20:00
  • Stilius: alt pop | rock
  • Bilieto kaina nuo: 15.00
Pirkti bilietus


15.00

IŠANKSTINIAI BILIETAI: 15 €
STALIUKŲ REZERVAVIMAS: telefonu +370 669 49342, arba el. paštu club@tamsta.com. Rezervacija nemokama, laikoma iki 19:00. O laukiant koncerto siūlome išbandyti renginio vietos meniu.

‘’Labas!

Pavasaris – tai proga švęsti meilę, muziką ir gyvenimą. Nuoširdžiai tikiuosi, kad šie koncertai taps išskirtiniu muzikiniu susitikimu. Džiugina mintis, kad Vilniuje ir Kaune pasimatysime su tais, kurie su manimi jau kurį laiką, ir tais, kurie tik neseniai atrado mano kūrybą.
Su grupe ruošiame programą, kuri vainikuoja kiek daugiau nei metus trunkantį kūrybinį etapą. Laukiu, kol galėsiu su jums gyvai pasidalinti kūriniais iš albumų ‘’Two In Somnia’’, ‘’Your Highness’’ bei kartu patirti nepamirštamas akimirkas. Susitikime koncerte!

Su meile,
Petunija’’

—-

Moderni nostalgija – taip savo muziką apibūdina daugumai iš Eurovizijos atrankų pažįstama atlikėja PETUNIJA, sparčiai augantį savo klausytojų ratą nudžiuginusi singlais ‘’Love Of My Life’’ bei ‘’NETAVOVASARA’’, kurie pasiekė ne vienos radijo stoties top’ų pirmasias vietas bei praėjusių metų pabaigoje išleistu mini albumu ‘’Your Highness’’. Pastaroji atlikėjos kūryba ir sceninė veikla šiais metais buvo įvertinta MAMA 2023 Metų Proveržio statulėle.

Užburiančios vokalinės bei gitarines melodijos, eksperimentai derinant skirtingus muzikos žanrus yra tai, kas išskiria Petuniją Lietuvos muzikos padangėje.
Kiekvienas atlikėjos koncertas – tai nauja patirtis, kuriuose netrūksta geros muzikos, istorijų apie meilę, intymumą, draugystę ir tiesiog – gyvenimą. Koncertų metu atlikėja aktyviai bendrauja su savo klausytojais, kuriant intymią atmosferą bei artimą ryšį.

Kaip visada, ant scenos Petunija lips su savo mylima grupe bei muzikiniais svečiais.

Vokalas – Petunija
Gitaros / programavimas – Kęstutis Vaitkevičius
Bosas – Dovydas Mindaugas Buidovas
Mušamieji – Sergej Makidon