2023 / 03 / 23 ( Thu )

OLEGAS DITKOVSKIS IR SAULIUS BAREIKIS | Gražiausių baladžių vakaras

  • Durys: 18:30
  • Renginio pradžia: 20:00
  • Stilius: dainuojamoji poezija
  • Bilieto kaina nuo: 15.00
Pirkti bilietus


15.00

IŠANKSTINIAI BILETAI: 15 € | Renginio dieną 20 €
STALIUKŲ REZERVAVIMAS: Visi staliukai jau rezervuoti, likusios stovimos vietos. Daugiau informacijos telefonu +370 669 49 342, arba el. paštu club@tamsta.com. Rezervacija nemokama, bus laikoma iki 19:30.

2023 m. kovo 23 d. 20 val. į muzikinį susitikimą gyvos muzikos klube “Tamsta“ kvies dainuojantys aktoriai – Olegas Ditkovskis ir Saulius Bareikis. Neįtikėtina, tačiau dainuojančių aktorių duetas šioje erdvėje pasirodys pirmą kartą. Taip pat tai bus pirmas šiais metais šio dueto pasirodymas Vilniuje po vienerių metų pertraukos. Daug metų abu aktoriai koncertuodavo su grupe “Aktorių trio“. Iširus grupei (paskutinis viešas koncertas surengtas 2016 m.), vienoje scenoje menininkai susitikdavo vis rečiau, daugiau laiko skirdami darbams teatre ir kine, muzikinei veiklai. Bet šįkart organizatorių kvietimu jie prisiminė, atrinko ir gražiausias savo dainas sudėjo į išskirtinę programą, kurioje nuskambės kelios premjerinės dainos.
Olegas Ditkovskis ir Saulius Bareikis – puikūs melodistai, jautrių dainų kūrėjai. Šių scenos vilkų duetas yra itin retai matomas bei girdimas, ir būtent todėl labai laukiamas ir pasiilgtas. Išskirtinai koncertui gyvos muzikos klube ‘’Tamsta“ aktoriai ruošia staigmeną savo talento gerbėjams. Tikėtina, kad bardai, išsiskiriantys subtiliu humoro jausmu, atliks ne tik jautrias balades, bet ir žaismingas, šmaikščias, animalistines (ir ne tik) dainas.
O.Ditkovskio ir S. Bareikio duetas buvo susiformavęs dar nuo bendrų studijų laikų, kai abu aktoriai dirbo Šiaulių dramos teatre, ir kartu kurdavo dainas bei dainų tekstus. Dainų g. 47-32 – šis adresas Šiaulių bendrabutyje, buvo puikiai žinomas ne vienam šiauliečiui, kadangi būtent iš ten sklisdavo iki šiol žinomos dainos. Vėliau šios dainos pasirodė audio kasetėje, skambėjo grupės “Aktorių trio“ bei “Adios“ repertuaruose.
Kovo 23-osios vakarą, geros muzikos ekspertai “Bardai LT“ kviečia apsilankyti “Tamstoje“ ir kartu pavartyti dainuojančių aktorių muzikinio dienoraščio puslapius.