2022 / 09 / 23 ( Fri )

OJIBO AFROBEAT: IGOBI KEKE

  • Durys: 18:30
  • Renginio pradžia: 20:00
  • Stilius: afrobeat
  • Bilieto kaina nuo: 10.00
Pirkti bilietus


10.00

IŠANKSTINIAI BILIETAI: 10 €
STALIUKŲ REZERVAVIMAS: telefonu +37066949342 arba el. paštu club@tamsta.com. Rezervacija nemokama, bus laikoma iki 19:30.

Rugsėjo 23 dieną “Tamst“ klube “afrobeat“ skambesiais žongliruos “Ojibo Afrobeat“ – vienintelis kolektyvas Lietuvoje atstovaujantis iš Nigerijos kilusį ir sparčiai populiarėjantį žanrą. Iš funk/jazz/highlife ir kitų muzikinių stilių gimęs “afrobeat“ pasižymi spalvingumu ir tampa vis labiau mėgstamas daugybės garsių atlikėjų, kurie šio žanro elementus naudoja savo kūryboje. Iki šiol vykę “Ojibo Afrobeat“ koncertai dar nėra pasibaigę be šokių, tad gerą nuotaiką muzikantai pažada ir šįsyk.

Dar 2020 metais grupės išleistas debiutinis albumas “Ojiboland“ susilaukė daug palaikymo bei dėmesio Lietuvoje ir užsienio šalyse (JAV, Brazilija, Australija, Graikija, Jungtinė Karalystė, Ispanija ir kt.), buvo nuolat grojamas radijuose įvairiausiuose pasaulio kampeliuose nuo Kanzaso JAV iki Velingtono Naujojoje Zelandijoje. Greta žymiausių atstovų kaip “Antibalas“, “Newen Afrobeat“ ir kitų, “Ojibo Afrobeat“ kūrinys “Dodgy Fela“ pateko į NYP Records leidinį “Mukambo presents: Global Afrobeat Movement“.  Graikijos leidybinė kompanija “Green Cookie Records“ šiemet taip pat išleido grupės debiutinį albumą “Ojiboland“ vinilo formatu.

“Igobi Keke“? Kas tai?

Karantino metu muzikantai kartu su garsiu Kenijos atlikėju “Makadem“ įrašė bendrą kūrinį, kuriuo norėjo įkvėpti nepasiduoti niūrioms nuotaikoms tiek save pačius, tiek aplinkinius. Ganoje šie žodžiai reiškia “Viskas bus gerai“. Šiandien, jau pasikeitus aplinkybėms ir karo baisumams kamuojant Ukrainos tautą, muzikantai tiki, kad anksčiau ar vėliau gėris nugalės – “Igobi Keke“.

Scenoje:

Karolis Levarauskas – alto sax., bvoc;
Danielius Pancerovas – bar. sax., bvoc;
Arminas Bižys – ten. sax.,bvoc;
Arūnas Blažys – el. git, voc;
Lukas Zinkevičius – git., bvoc;
Gediminas Stankevičius – dr., bvoc;
Evaldas Mockus – bass, bvoc;
Kastytis Žukauskas – keys, bvoc;
Gediminas Mačiulskis – perc., bvoc.