2021 / 10 / 14 ( Thu )

Muzikali tragikomedija – DAR VIENAS DŽOKERIS

  • Durys: 18:30
  • Renginio pradžia: 20:00
  • Stilius: muzikali tragikomedija
  • Bilieto kaina nuo: 17.20
Pirkti bilietus


17.20

IŠANKSTINIAI BILIETAI: 17,20 €
Įsigijus bilietus būtina staliukų rezervacija.
STALIUKŲ REZERVAVIMAS: telefonu +370 669 49 342, arba el. paštu club@tamsta.com. Rezervacija nemokama, laikoma iki 19:30 val.

“Žiūrovų teatro” kūrybinė komanda Lietuvos žiūrovams ruošia ypatingą staigmeną ir pristato subtilią, filosofišką, aktualią, įtaigią, vietomis labai drąsią ir nevengiančią juodo humoro – muzikalią tragikomediją ‘Dar Vienas Džokeris’

.Režisierius ir aktorius Šarūnas Banevičius
Kompozitorius Kęstutis Vaitkevičius
Atlikėja Agnė Šiaulytė Petunija
Scenografas Grigorijus Zundelovičius

Ilgai laukta muzikali tragikomedija ‘Dar Vienas Džokeris’ jau scenoje! Nepraleisk! ‘Dar vienas Džokeris – didžiausias mano gyvenimo įvykis, kuriuo noriu pasidalinti.-aktorius Šarūnas Banevičius. ‘Dar Vienas Džokeris’ – ironiškas spektaklis, leidžiantis į šiandieną pažvelgti keistomis, išprotėjusiomis Džokerio akimis. Jis subtilus, filosofiškas, aktualus, lengvai išprotėjęs, vietomis drąsus ir kartais nevengiantis juodo humoro. -Š. Banevičius

Spektaklis yra apie mus supančias priklausomybes. Ir ne vien apie priklausomybę nuo svaigalų, tai priklausomybė nuo žmogaus, nuo santykių, nuo santykiavimo, dėmesio, pirkimo, darbo, kančios ar interneto. Tokios nejaukios temos, kurios iš Džokerio lūpų suskamba kitaip, įgauna netikėtų spalvų ir išradingų pamąstymų.

Klouno gyvenimas pamažu ima griūti it kortų namelis: jis praranda mylimą žmogų, darbą, namus ir bet kokį ryšį su išoriniu pasauliu. Visą laiką į gyvenimą žiūrėjęs kaip į neatsakingą žaidimą, galiausiai Džokeris pasiekia ribą, kai neišvengiamai reikia priimti sprendimą – tęsti žaidimą ir toliau tikėtis, kad pagaliau iškris Tavo korta, ar visgi pripažinti pralaimėjimą?

Po spektaklio lauks atvira diskusija apie laimę ir priklausomybes, kartu su šios srities specialistais bei tuo susidūrusiais žinomais žmonėmis.
Po diskusijos akustiškai pagros Saulius Urbonavičius Samas ir Kęstutis Vaitkevičius su Petunija.

Šiam renginiui reikalingas Galimybių pasas.