2023 / 10 / 20 ( Fri )

MONONEON (USA)

  • Durys: 18:30
  • Renginio pradžia: 20:00
  • Stilius: funk
  • Bilieto kaina nuo: 30.00
Pirkti bilietus


30.00

IŠANKSTINIAI BILIETAI: 30 € stovimas | 40 € sėdimas
STALIUKŲ REZERVAVIMAS: Įsigijus sėdimus bilietus būtina staliuko/vietų rezervacija telefonu +37066949342 arba el. paštu club@tamsta.com. Rezervacija laikoma iki 19:00, vėliau vietos rezervuojamos atsitiktine tvarka.
O laukiant koncerto siūlome išbandyti mūsų meniu.

Į Tamsta klubą atvyksta vienas ryškiausių šių laikų muzikos kūrėjų – bosinės gitaros virtuozas MonoNeon (USA)!

Dywan Thomas Jr., taip pat žinomas kaip MonoNeon – amerikiečių bosistas ir eksperimentinės muzikos kūrėjas iš Memfio, Tenesio valstijos (JAV). Jis geriausiai žinomas iš savo kaip bosisto pasirodymų Youtube kanale, bei kaip buvęs vienas paskutiniųjų muzikantų dirbusių kartu su atlikėju Princu.

Thomas yra Grammy apdovanojimo laureatas,  už prisidėjimą prie 2020 Nas albumo King’s Disease. Flea iš grupės Red Hot Chilli Peppers apibūdino Mono Neon kaip geriausią bosistą. Taip pat 2022 metais, gitarų gamintojas Fender išleido MonoNeon kolekciją, kartu su MonoNeon Jazz Bass V parašu.

MonoNeon yra grojęs kartu su tokiais atlikėjais kaip Prince, Mavis Staples, George Clinton, Nas, NeYo, Mac Miller, Peter Rock, Knower ir tt… Bei pasirodęs Newport, Montreal, Blue Note ir kituose didžiausiuose džiazo festivaliuose.