2023 / 04 / 07 ( Fri )

KĘSTUTIS VAIGINIS & METTIS styginių kvartetas | ‘’Džiazo portretai’’

  • Durys: 18:30
  • Renginio pradžia: 20:00
  • Stilius: modern jazz
  • Bilieto kaina nuo: 15.00
Pirkti bilietus


15.00

IŠANKSTINIAI BILIETAI: 15 € stovimas | 20 € sėdimas
STALIUKŲ REZERVAVIMAS: Įsigijus sėdimą bilietą būtina staliuko / vietų rezervacija el.paštu club@tamsta.com arba telefonu +370 669 49 342. Rezervacija nemokama, bus laikoma iki 19:30, vėliau vietos parenkamos atsitiktine tvarka.

Alikėjai:

Kęstutis Vaiginis – saksofonai, kompozicijos
Kostas Tumosa – smuikas
Bernardas Petrauskas – smuikas
Tomas Petrikis – altas
Rokas Vaitkevičius – violončelė

Programa nuo originalių kompozicijų iki žymiausių džiazo standartų.
Klasikinės muzikos atlikėjų – kvarteto ‘’Mettis’’ ir saksofonininko, džiazo atlikėjo ir kompozitoriaus Kęstučio Vaiginio nuomone muzikos esmės neįmanoma įsprausti į skirtingų žanrų rėmus – muzika, kaip gyvenimas, yra daugiaveidė. Atlikėjai pristatė savo programą žymiausiose koncertų salėse ne tik Lietuvoje bet ir užsienyje, tokiose Word Music Panama Festival, (Panama),  Pekino džiazo festivalyje ‘’Nine Gates Jazz Festival’’, Changchun Jazz Festival, (Kinija).

Programoje klausytojai turės puikią galimybę išgirsti Kęstučio Vaiginio originalias  kompozicijas, suaranžuotas styginių kvartetui, bei žymiausių džiazo legendų ir grandų tokių kaip Chick’as Corea, Waynas Shorteris, John’as Coltranas, Dukas Ellingtonas, Herbie Hancock’as, Astor Piazzolla ir kitų žymiausių kompozitorių ir atlikėjų kūrinius suaranžuotus styginių kvartetui ir saksofonui.

 Klausytojai koncerto metu mėgausis ne tik Chicko Corea ‘’Ispaniją’’ ar rytietiškos melodijos ‘’Misirlou’’ aranžuote (iš garso takelio Quentino Tarantino filmui ‘’Pulp Fiction’’), kurios versiją kvartetui sukūrė prancūzų styginis kvartetas ‘’Quatuor Ébène’’, bet ir John’o Coltrano ir Wayne Shorterio baladėmis,Chicko Corea įžymia ‘’Armando Rumba’’.

Daugiau apie Kęstutį Vaiginį
Daugiau apie Mettis styginių kvartetą