2023 / 02 / 15 ( Wed )

KASTETAS: albumo MAESTRO pristatymo rečitalis

  • Durys: 18:30
  • Renginio pradžia: 20:00
  • Stilius: hip-hop
  • Bilieto kaina nuo: 15.00
Pirkti bilietus


15.00

IŠANKSTINIAI BILIETAI: 15 €
STALIUKŲ REZERVAVIMAS: Visi staliukai rezervuoti, likusios stovimos vietos. Daugiau informacijos telefonu +37066949342 arba el. paštu club@tamsta.com. Rezervacija nemokama, laikoma iki 19:30.

Šimtai koncertų su G&G Sindikatu, dešimtys albumų, interviu, festivalių ir įvairiausių turnė. Bet vis dar norisi save išbandyti naujose formose. Kartais parašyti romaną, kartais detektyvinę repo istoriją o kartais tiesiog sugroti rečitalį, kaip ir pridera tikram ‘’maestro’’.

Vienam vakarui kviečiu Jus į Tamsta klubą pasiklausyti šiek tiek Novelių, šiek tiek kriminalinių Žėručio gatvės kronikų ir žinoma prie bokalo šiek tiek pasinerti į vidutinio amžiaus krizės kamuojamo Maestro siautulį.

‘’Maestro’’ – tai trečiasis Kastyčio Sarnicko, geriau visiems žinomo, kaip grupės GG Sindikatas nario – Kasteto solinis albumas. Prieš kelis mėnesius pasirodęs muzikos pasiklausymo platformose buvo puikiai įvertintas kritikų ir apžvalgininkų. Šių metų pradžioje įgavęs fizinį pavidalą vinilo plokštelės pavidalu, galų gale suskambės ir gyvai, Tamsa klube, vasario 15 dieną,  padedant gerai žinomiems instrumentalistams.

Maestro internete:
Spotify: http://bit.ly/3WoLp1p
Youtube: https://bit.ly/3XmUk4J