2019 / 12 / 26 ( Thu )

KALĖDOS SU MANTU

  • Durys: 18:00
  • Renginio pradžia: 20:00
  • Stilius: acoustic
  • Bilieto kaina nuo: 24.00
Pirkti bilietus


IŠANKSTINIAI BILIETAI: nuo 24 €

Kalėdos su Mantu – tradicija sugrįžta!

Vienas charizmatiškiausių ir ryškiausių Lietuvos muzikos atlikėjų – Mantas – šv. Kalėdas kviečia švęsti jaukiame, betarpiškame koncerte. Renginiui pasirinkta vieta – gyvos muzikos klubas „Tamsta“ – ne atsitiktinumas. Kalėdinio koncerto draugų rate tradiciją grąžinantis Mantas kitur tokio formato net neįsivaizduotų. Kelerius metus iš eilės, nuo pat klubo atsidarymo ir atlikėjo muzikinės karjeros pradžios, kiekvienos Kalėdos buvo švenčiamos būtent taip – su Mantu. Praėjus daugiau kaip dešimt metų – tradicija sugrįžta.

Šįkart kviesdamas koncertuoti gyvos muzikos grupę, atlikėjas Mantas to neįvardijo kaip darbo, tai labiau skambėjo kaip kvietimas pabūti kartu. Kartu su Mantu, kartu su šeimomis, žmonomis, vaikais ir draugais.

Šis koncertas yra skirtas būtent tiems, kurie šventinį vakarą nori praleisti jaukiai ir šiltai, tiems, kurie nori susitikti su draugais, su šeima, giminėmis, tačiau nenori pasilikti namuose. Į koncertą atlikėjas kviečia užsukti su brangiausiais žmonėmis ir kartu sukurti nepakartojamą šventę. Juk koncerto magija įvyksta tik dėl atlikėjų ir publikos dueto.