2023 / 06 / 03 ( Sat )

IMPROWOODAS IR DRAUGAI

  • Durys: 19:00
  • Renginio pradžia: 20:00
  • Stilius: improvizacijos
  • Bilieto kaina nuo: 16.00
Pirkti bilietus


16.00

IŠANKSTINIAI BILIETAI: 16 €
STALIUKŲ REZERVAVIMAS: telefonu +37066949342 arba el. paštu club@tamsta.com. Rezervacija nemokama, bus laikoma iki 19:30.

Naujas improvizacijos šou Improwoodas – švenčia  savo vienerių metų gimtadienį  ir kviečia švęsti kartu !!!

Improwoodo aktoriai Milda Noreikaitė, Balys Latėnas, Oskaras Wyganowski, Marius Repšys ir Rūta Loop šiam vakarui kartu improvizuoti pasikvietė savo draugus. Scenoje kartu improvizuos Džiugas Siaurusaitis, Mindaugas Papinigis, Arnas Ašmonas ir kiti svečiai.

IMPROWOODAS – linksmas, spontaniškas ir nenuspėjamas teatrinės improvizacijos pasirodymas, kurio metu profesionalūs aktoriai vadovaudamiesi žiūrovų pasiūlymais, iš karto kuria ir vaidina įvairiausias situacijas, netikėčiausias istorijas ir nuotaikingus personažus.

Niekas nežino kur pasisuks istorijos vingis – į romaną, užsimezgusį traukinių stotyje, tragikomišką išlikimo žaidimą negyvenamoje saloje ar kuriozišką susitikimą prie odontologo kabineto.

Žiūrovų akyse, tiesiog ‘’čia ir dabar’’, gimsta netikėtas, linksmas ir unikalus, drauge sukurtas reginys.

Ne vienam Lietuvos žiūrovui improvizacijos žanras neretai primena kultiniu reiškiniu tapusį improvizacijos šou ‘’Pagauk kampą’’. Tiesa, jis buvo rodomas per televiziją, o ‘’IMPROWOODAS’’ suteikia galimybę pasimėgauti improvizacija gyvai –  teatro scenoje.

‘’IMPROWOODO’’ aktoriai – scenos profesionalai, atvirauja, kad improvizacija jų gyvenimui suteikia žavesio, malonaus jaudulio, netikėtų rezultatų, todėl šiomis emocijomis ir patyrimais jie nori pasidalyti su žiūrovais.

‘’IMPROWOODAS’’ kiekvieną kartą kitoks. Viskas priklauso nuo žiūrovų pasiūlymų ir netikėtų aktorių improvizacijų – nei aktoriai, nei žiūrovai niekada nežino, kaip pasisuks veiksmas.