2024 / 02 / 15 ( Thu )

IMPROWOODAS

  • Durys: 18:30
  • Renginio pradžia: 20:00
  • Stilius: comedy | improvisation
  • Bilieto kaina nuo: 20.00
Pirkti bilietus


20.00

IŠANKSTINIAI BILIETAI: 20 €
STALIUKŲ REZERVAVIMAS: telefonu +370 669 49342, arba el. paštu club@tamsta.com. Rezervacija nemokama, laikoma iki 19:00.

IMPROWOODAS – tai linksmas, spontaniškas ir nenuspėjamas teatrinės improvizacijos pasirodymas. Jo metu profesionalūs aktoriai, vadovaudamiesi žiūrovų pasiūlymais, iš karto kuria ir vaidina įvairiausias situacijas, netikėčiausias istorijas ir nuotaikingus personažus. Niekas nežino, kur pasisuks istorijos vingis – į romaną, užsimezgusį traukinių stotyje, tragikomišką išlikimo žaidimą negyvenamoje saloje ar kuriozišką susitikimą prie odontologo kabineto.
Žiūrovų akyse, tiesiog ‘’čia ir dabar’’, gimsta netikėtas, linksmas ir unikalus drauge sukurtas reginys.
Ne vienam Lietuvos žiūrovui improvizacijos žanras neretai primena kultiniu reiškiniu tapusį improvizacijos šou ‘’Pagauk kampą’’. Tiesa jis buvo rodomas per televiziją ir tik du sezonus,  o ‘’IMPROWOODAS’’  suteikia galimybę pasimėgauti improvizacija gyvai – teatro scenoje.
“IMPROWOODO“ aktoriai – scenos profesionalai, atvirauja, kad improvizacija jų gyvenimui suteikia žavesio, malonaus jaudulio ir netikėtų rezultatų, todėl šiomis emocijomis ir patyrimais jie nori pasidalyti su žiūrovais..
Improvizacijos komedijos šou ‘’IMPROWOODAS’’ aktoriai Marius Repšys, Balys Latėnas, Oskar Wyganowski ir Aidas Barkauskas kviečia kartu praleisti vakarą legendiniame ‘’Tamsta’’ klube.

 ‘’IMPROWOODAS’’ kiekvieną kartą kitoks. Viskas priklauso nuo žiūrovų pasiūlymų ir netikėtų aktorių improvizacijų – nei aktoriai, nei žiūrovai negali numatyti, kaip pasisuks veiksmas. Bet visada aišku, kad ‘’IMPROWOODE’’ gerų emocijų ir nuoširdaus juoko tikrai bus daug.