2021 / 12 / 30 ( Thu )

GRAŽI IR TA GALINGA ant patefono

  • Durys: 18:30
  • Renginio pradžia: 20:00
  • Stilius: spektaklis - koncertas
  • Bilieto kaina nuo: 15.60
Pirkti bilietus


15.60

IŠANKSTINIAI BILIETAI: 15,60 € | Bilietai brangs
STALIUKŲ REZERVAVIMAS: telefonu +370 669 49 342, arba el. paštu club@tamsta.com. Rezervacija nemokama, laikoma iki 19:30 val. Staliukai rezervuojami tik įsigijus bilietus į renginį.

Nenumaldomu greičiu atlekia žiema, o su ja ir gera žinia. Iš tiesų, tai net ne viena, o visa krūva. GRAŽI IR TA GALINGA metų pabaigoje, didžiuosiuose Lietuvos miestuose žada užsukti tikrą, tarpušventį, trijų koncertų suktinį ANT PATEFONO. Kaune, Vilniuje, o finalinis Naujametinis fejerverkas sprogs Klaipėdoje. Tikrai raudonas turas, tad žymėkitės dienas jau dabar, nes šalia žiemos švenčių švęsime ir ilgai lauktos vinilinės plokštelės gimimą.
Tikri, tikrais faktais paremti ir išgalvoti pasakojimai spektaklio-koncerto ‘Graži ir ta galinga’ žiūrovus nukels ne tik į skirtingus istorinius laikotarpius, bet ir į skirtingus moters gyvenimo tarpsnius, suskambančius skirtingais muzikos stiliais. Nuoširdų susijaudinimą keis juokingos istorijos, o jas – arši ironija. Bus pasakyta tai, ko negalima sakyti ir pasijuokta iš to, kas nebūtinai juokinga. Kad sužydėjusios žibutės papuoštų išdidžias moterų, vyrų ir visų įsitaisiusių tarpe, galvas.
Gražios ir tos galingos – baisingai išsiilgo pasimatymų, tad lauksime jūsų.
Žiūrovai įleidžiami tik su galiojančiais galimybių pasais.