2022 / 10 / 22 ( Sat )

GIRMANTĖ ir A. POLEVIKOVO kvartetas | Folk Tales

  • Durys: 18:30
  • Renginio pradžia: 20:00
  • Stilius: ethno | jazz
  • Bilieto kaina nuo: 12.00
Pirkti bilietus


12.00

IŠANKSTINIAI BILIETAI: 12 € | Bilietai brangs
STALIUKŲ REZERVAVIMAS: telefonu +37066949342 arba el. paštu club@tamsta.com. Rezervacija nemokama, bus laikoma iki 19:30.

Ruduo – trumpėjančios dienos ir vėstantys vakarai, metas, kai ypatingai  jaučiame pasikeitusį gyvenimo tempą, vasaros aidą ir nejučia ieškome jaukumo savo aplinkoje. 
Tai puiki proga susitikti Girmantės ir Andrėjaus Polevikovo kvarteto koncerte, kuris savo rudeniškomis spalvomis ir magiška nuotaika perkels jus į ‘FolkTales’ pasaulį. Svaiginantys džiazo garsai, lietuvių ir kitų tautų liaudies motyvai neabejotinai sukurs ypatingą nuotaiką, kur rūpesčiai ir rutina paskęs harmonijos ir jaukumo atmosferoje.

Spalio 22 d. Tamsta klube klausytojai turės neeilinę galimybę išgirsti dar niekur gyvai neskambėjusias aranžuotes.

Atlikėjai:
Girmantė – vokalas
Andrej Polevikov – klavišiniai, 
Mindaugas Vadoklis – trimitas / fliugelhornas, 
Denis Murašov – bosas / kontrabosas, 
Augustas Baronas – būgnai

Girmantė – garsi vokalistė, nuostabaus balso savininkė, ryškiai šviečianti Lietuvos džiazo ir populiariosios muzikos padangėje. Dainininkė žavi klausytojus savo charizma, muzikalumu, lanksčiomis ir melodingomis improvizacijomis.

Andrej Polevikov – neabejotinas šių laikų Lietuvos džiazo pasaulio lyderis, drąsus eksperimentuotojas, aranžuotojas ir kompozitorius, draugėn subūręs veržlių ir talentingų muzikantų komandą. 

Denis Murašov – kontrabosininkas, itin vertinamas kolegų dėl profesionalumo ir išskirtinio muzikinių sumanymų pojūčio. Turintis savo asmeninį bruožą, muzikantas nuolatos stebina savo tikslumu, skoniu ir itin aukšto lygio instrumento valdymu.

Augustas Baronas – daugelio Lietuvos muzikinių džiazo ir populiariosios muzikos projektų būgnininkas. Garsinė dinamika, stiliaus pojūtis ir kūrybiškumas išskiria jį kaip vieną ryškiausių ir stipriausių atlikėjų Lietuvoje.

Mindaugas Vadoklis – trimito ir fliugelhorno virtuozas. Neseniai prisijungęs prie projekto jau spėjo užimti nepamainomą vietą jame, puošdamas ir praturtindamas programą brandžiais pučiamųjų garsais ir improvizacijomis.

Koncerto ypatinga viešnia – tarp Lietuvos ir Airijos gyvenanti dainininkė Raimonda Masiulytė-Ramchurn.