2020 / 10 / 23 ( Fri )

GINA SHEE | Birthday Wish

  • Durys: 19:00
  • Renginio pradžia: 21:00
  • Stilius: indie/soul/R&B/jazz/fusion/electronic/pop
  • Bilieto kaina nuo: 7 € | Bilietai parduodami renginio dieną klubo kasoje nuo 19:00

STALIUKŲ REZERVAVIMAS: telefonu +370 680 21 534, arba el. paštu club@tamsta.com. Rezervacija nemokama, bus laikoma iki 20:00.

„Birthday Wish“ – neeilinis koncertas, kadangi jame susijungs keturi skirtingi, energingi ir unikalūs projektai. Juo atlikėja Gina Kazlauskaitė (pseud. Gina Shee) įprasmina savo per 30 metų nuveiktus muzikinius darbus ir gimtadienį švenčia kaip tik gali geriausiai – dalindamasi savo siela ir muzika su klausytojais. Koncerte dalyvaus didelis būrys atlikėjų, ilgamečių Ginos scenos bendražygių ir draugų. Jame netrūks tiek jautrių akimirkų, tiek šokti priversiančių ritmų.

Koncerte skambės šie projektai:

„Gina Shee“ – dabartinis atlikėjos solo projektas, talpinantis indie/soul/R&B stilius, apjungiamus tribal garsais ir energija. Koncerte nuskambės ne viena premjera, o klausytojai taip pat įsiamžins live dainos klipe. Gina savo dainose kalba temomis, kurios liečia giliausias žmogaus pasąmonės kerteles, galvoje skatindama kurti įvairiausius neįprastus scenarijus:

„Cosmic Apple“ – elektroninės/indie/pop muzikos projektas, gyvavęs penkerius metus, išleidęs EP albumą bei apkeliavęs daugybę žmonių ausų, primins klausytojams savo gražiausius garsus:

„Maneuver“ – jazz/pop/fusion grupė, pop muzikoje laužanti taisykles ir deformuojanti jos skambesį originaliais ir netikėtais sprendimais.

„Gina Jazz“ – atlikėjos džiazo magistro baigiamųjų programos dalis, autoriniai Ginos kūriniai, kuriuose persipina jazz/ R&B/soul stiliai. Programa viešame koncerte skambės pirmą kartą, baigiamųjų metu ji sulaukė itin puikių įvertinimų ir pasisekimo.

Koncerto dalyviai:
Gina Kazlauskaitė – vokalas;
Aleksandras Rogoža – būgnai;
Martynas Vilpišauskas – klavišiniai;
Ernest Germanovič – bosinė gitara;
Dovydas Mindaugas Buidovas – bosinė gitara;
Kęstutis Vaitkevičius – gitara;
Deimantas Balys – gitara;
Edvardas Rogoža – gitara;
Agnė Šiaulytė – pritar. vokalas;
Egidija Mačiulytė – pritar. vokalas.