2020 / 04 / 09 ( Thu )

GIEDRIUS NAKAS | Naujo albumo “Burtai” pristatymas

  • Durys: 19:00
  • Renginio pradžia: 20:00
  • Stilius: r&b | soul | pop
  • Bilieto kaina nuo: 10.00
Pirkti bilietus


IŠANKSTINIAI BILIETAI: 10 € | 7 € su LSP arba ISIC
STALIUKŲ REZERVAVIMAS: telefonu +370 680 21 534, arba el. paštu club@tamsta.com. Rezervacija nemokama, bus laikoma iki 19:30.

Giedrius Nakas pristato ilgai lauktą savo naująjį r’n’b/soul albumą “Burtai”.

Nors kaip dainininkas G. Nakas debiutavo dar visai neseniai, kai pasirodė 2019 m. Eurovizijos atrankoje su savo daina “Klaidos“, G. Naką daugelis jau gerai pažįsta kaip pianistą, grojantį “Saulės Klioše”, o taip pat dirbantį su daugeliu garsiausių Lietuvos atlikėjų ir grupių, tokių kaip Jurga, A. Mamontovas, M. Liu, M. Linkytė, Monika Marija, G&G Sindikatas, Despotin Fam ir daugybe kitų. G. Nakas taipogi yra pagarsėjęs ir džiazo pasaulyje – 2018 m. išleido albumą “No Fear, Full Of Love”, įrašytą Niujorke su vienais geriausių modernaus džiazo muzikantų, ir aktyviai koncertuoja su savo džiazo kvartetu.

Atrodytų, kad su tiek veiklos būtų sunku dar rasti laiko pačiam rašyti, dainuoti ir prodiusuoti savo dainas, bet būtent tuo Giedrius ir užsiima pastaruoju metu. Dar paauglystėje susižavėjęs r’n’b ir soul atlikėjais (Erykah Badu, D’angelo, Jill Scott, Dwele), jis jau seniai norėjo kurti ir atlikti tokią jausmingą, intymią ir seksualią, stilingą ir skoningą muziką lietuviškai – ko Lietuvoje kol kas beveik niekas nedarė. Bet ši svajonė pagaliau tapo realybe, todėl Giedrius kviečia visus, o ypač visas, neabejingas tokiai muzikai, tikinčias, patyrusias ar svajojančias apie tikrą, jausmingą, gilią ir tyrą meilę į savo naujausio albumo “Burtai” pristatymą.

Giedrius paskleis savo burtus jau Balandžio 9 d. 20h muzikos klube “Tamsta”, todėl nepraleisk išskirtinio vakaro su charizmatiškuoju G. Naku ir leiskis užkerėjamas naujojo lietuviškojo r’n’b!

Klaidos
Tu Mane Palikai
Vienintelė Pasauly

https://open.spotify.com/artist/3R4fYl32KaLx1q34MozDvX
https://www.pakartot.lt/alias/giedrius-nakas
https://www.facebook.com/giedriusnakasmusic/
https://giedriusnakas.bandcamp.com
http://www.giedriusnakas.com