2024 / 02 / 29 ( Thu )

GEBRASY | Debiutinio albumo pristatymo koncertas

  • Durys: 18:30
  • Renginio pradžia: 20:00
  • Stilius: pop
  • Bilieto kaina nuo: 18.00
Pirkti bilietus


18.00

BILIETAI: 18 €
STALIUKŲ REZERVAVIMAS: telefonu +370 669 49342, arba el. paštu club@tamsta.com. Rezervacija nemokama, laikoma iki 19:00. O laukiant koncerto siūlome išbandyti mūsų meniu.

Paskutinis žiemos vakaras, neatsitiktinai pasirinkta data svarbiausiam Gebrasy karjeros koncertui – ‘’Gyvenimo nematę’’ debiutinio albumo pristatymui. Pirmą kartą Tamstos klubo scenoje, pop bei indie pop žanrų atlikėjas, kartu su gyvo garso grupe, pasidalins savo paskutinių ketverių metų kūryba.

‘’Vasario 29 diena, toks įvykis gali nutikti tik kartą per keturis metus, visai kaip ir mano šis pirmasis albumas, kuriam būtent tiek laiko prireikė, kad išvystų dienos šviesą. Labai nekantrauju pasidalinti savo gyvenimo istorijomis, kurios apipintos mano muzikoje ir kviečiu visus kartu išvaryti žiemą.’’

Daugiau nei milijoną perklausų Spotify ir Youtube platformose surinkęs atlikėjas Gebrasy yra puikiai pažįstamas nacionalinių Eurovizijos atrankų gerbėjams, 2021-aisiais metais visus sužavėjęs su daina ‘’Where‘d You Wanna Go?’’, o 2022-aisiais sujaudinęs su lyriškąja ‘’Into Your Arms’’. Atlikėjas taip pat yra dalyvavęs LRT projekte ‘’Aš esu muzika’’, kur turėjo įkūnyti dvylika skirtingų muzikinių žanrų.