2019 / 11 / 09 ( Sat )

DUBLINO GOSPEL CHORAS

  • Durys: 19:00
  • Renginio pradžia: 21:00
  • Stilius: gospel
  • Bilieto kaina nuo: 7.00
Pirkti bilietus


7.00

IŠANKSTINIAI BILIETAI: 7 € stovimas | 10 € sėdimas
STALIUKŲ REZERVAVIMAS: įsigijus sėdimą bilietą būtina vietų / staliuko rezervacija telefonu +370 680 21 534, arba el. paštu club@tamsta.com. Rezervacija laikoma iki 20:00.

Dublino gospelo choras veikiausiai yra vienintelis kolektyvas pasaulyje, kuris bendradarbiauja su tokiais atlikėjais kaip Duran Duran, John Legend, Riverdance, Rod Stewart, Outkast, Take That, The Dubliners, Kodaline ir daugeliu kitų. Jis taip pat yra pasirodęs kartu su legendiniu kompozitoriumi Ennio Morricone dviejų jo turų po Airiją metu.

Pastaruosius 20  metų choras užburia auditorijas visoje Europoje genialiai pritaikomu dainų repertuaru. „Žymiausi Airijos gospel muzikantai“ – taip šį chorą yra įvardino Airijos daugiakultūrinis laikraštis „Metro Eireann“. „Džiugina širdį ir priverčia nusišypsoti… Nuotaikinga muzika“- apie chorą rašė Dublino muzikos ir politikos žurnalas „Hot Press Magazine“.

Choro istorija siekia dar tuos laikus, kuomet 1995  m. skurdžioje Dublino miesto dalyje buvo įkurtas mokyklos choras, kuris išaugo į profesionalų chorą ir šiuo metu per metus surengia vidutiniškai 100  pasirodymų įvairiuose renginiuose ir yra vienintelis kolektyvas, kuris kasmet žengia į garsiausio Airijos festivalio Electric Picnic pagrindinę sceną.

Po sėkmingo pasirodymo Klaipėdos džiazo festivalyje 2017  metais Dublino Gospel choro nariai džiaugiasi galėdami grįžti į Lietuvą kaip Vilniaus Gospel muzikos festivalio 2019 svečiai ir surengti koncertą Vilniuje su Lietuvos muzikos žvaigžde Raimonda Masiulyte-Ramchurn.
Kviečiame visus neabejingus gospelo muzikai ateiti į Dublino Gospel choro koncertą lapkričio 9  d. Vilniaus muzikos klube „Tamsta“.

Oficialus choro puslapis:  http://dublingospelchoir.com/
Oficialus choro Youtube kanalas: https://www.youtube.com/user/dublingospelchoir