2023 / 10 / 18 ( Wed )

DAR VIENAS DŽOKERIS | Muzikali tragikomedija

  • Durys: 18:30
  • Renginio pradžia: 20:00
  • Stilius: muzikali tragikomedija
  • Bilieto kaina nuo: 23.00
Pirkti bilietus


23.00

IŠANKSTINIAI BILIETAI: 23 €
STALIUKŲ REZERVAVIMAS: telefonu +37066949342 arba el. paštu club@tamsta.com. Rezervacija nemokama, laikoma iki 19:00. O laukiant koncerto siūlome išbandyti mūsų meniu.

Muzikali tragikomedija ‘’Dar vienas Džokeris’’

Klubinė spektaklio versija
N-16 (spektaklyje yra necenzūrinių žodžių ir necenzūrinių minčių)
Bus muzikos, juoko, ašarų ir kitų svaigalų.

Kas tas Džokeris?

‘’Dar vienas Džokeris’’, tai dar vienas personažas, kurį tikrai esate kažkur sutikę – kino ekrane, komiksuose, savo aplinkoje ar net veidrodyje. Džokeris, tai viską griaunantis chaosas, kovojantis prieš visuomenės herojus ir save patį. Jis nepriklausomas, nemirtingas ir negailestingas, bebaimis klounas neturintis jokių autoritetų, galintis užvaldyti šviesiausią sąmonę, sumaišyti visas proto kortas, atimti išmintį, gali juoktis mirčiai į akis ir už akių, laužyti taisykles, tam, kad kurtų savąsias.
Džokeris, tai lemtinga korta, galinti iš esmės pakeisti gyvenimo žaidimą.

‘’Dar vieno Džokerio’’ istorija

Vyriškiui, penkioliką metų dirbusiam klounu populiariame vaikiškame TV šou, pranešama, jog laidos egzistavimas baigiasi, o sutartis su juo nebebus pratęsiama. Kitaip tariant, jis po penkiolikos šlovės ir nuolatinio eterio metų turi nusivalyti personažo grimą ir pradėti savo, naują egzistavimo etapą. Vyriškis likęs bedarbiu arba, kaip jis labiau mėgsta būt vadinamas,– freelanceriu bando kabintis į gyvenimą, tiesa, tie bandymai chaotiški, pilni baimės ir sąmyšio. Stebime kaip linksmasis klounas Malounas ima virsti agresyviuoju Džokeriu, su šautuvu rankoj, pasiruošusiu galutinai sugriauti Malouno gyvenimą, kaip ir viską aplink. Prasideda negailestingas cirkas su ginklais ir svaigalais. Džokeris užkuria tragikomišką vakarėlį, kuriame apnuogins pagrindinio personažo ir jūsų slapčiausias, juodžiausias fantazijas, slepiamas ydas, jausmus, nuoskaudas, išgyvenimus, baimes ir gėdas.
Čia netrūks geros muzikos, gero, kartais juodo humoro, nelogiškų šokių, ištvirkavimų, jausmų cirko ir, žinoma, įvairiausių magiškų svaigalų. Po šio vakarėlio ne tik klounas, bet ir jūs jausite egzistencines pagirias, vedančias į nušvitimą arba į akliną tamsą, iš kurios gali išvesti tik pats Džokeris.