2023 / 04 / 25 ( Tue )

DAR VIENAS DŽOKERIS | Muzikali tragikomedija

  • Durys: 18:30
  • Renginio pradžia: 20:00
  • Stilius: muzikali tragikomedija
  • Bilieto kaina nuo: 18.40
Pirkti bilietus


18.40

IŠANKSTINIAI BILIETAI: 18.40
STALIUKŲ REZERVAVIMAS: telefonu +370 669 49 342 arba el. paštu club@tamsta.com. Rezervacija nemokama, bus laikoma iki 19:30.

Muzikali tragikomedija ‘’Dar vienas Džokeris’’
N-16 (spektaklyje yra necenzrini žodži ir necenzrini mini) Klubas Tamsta, 2023 m. balandžio 25 d. 20 val.
Trukm 100 min.
Bus muzikos, juoko, ašar ir kit svaigal. 

Kas tas Džokeris?
‘’Dar vienas Džokeris’’, tai dar vienas personažas, kur tikrai esate kažkur sutik – kino ekrane, komiksuose, savo aplinkoje ar net veidrodyje.
Džokeris, tai visk griaunantis chaosas, kovojantis prieš visuomens herojus ir save pat.
Jis nepriklausomas, nemirtingas ir negailestingas, bebaimis klounas neturintis joki autoritet, galintis užvaldyti šviesiausi smon, sumaišyti visas proto kortas, atimti išmint, gali juoktis miriai akis ir už aki, laužyti taisykles, tam, kad kurt savsias. Džokeris, tai lemtinga korta, galinti iš esms pakeisti gyvenimo žaidim. 

‘’Dar vieno Džokerio’’ istorija
Vyriškiui, penkiolik met dirbusiam klounu populiariame vaikiškame TV šou, pranešama, jog laidos egzistavimas baigiasi, o sutartis su juo nebebus pratsiama. Kitaip tariant, jis po penkiolikos šlovs ir nuolatinio eterio met turi nusivalyti personažo grim ir pradti savo, nauj egzistavimo etap.
Vyriškis liks bedarbiu arba, kaip jis labiau mgsta bt vadinamas,– freelanceriu bando kabintis gyvenim, tiesa, tie bandymai chaotiški, pilni baims ir smyšio. Stebime kaip linksmasis klounas Malounas ima virsti agresyviuoju Džokeriu, su šautuvu rankoj, pasiruošusiu galutinai sugriauti Malouno gyvenim, kaip ir visk aplink. Prasideda negailestingas cirkas su ginklais ir svaigalais.
Džokeris užkuria tragikomišk vakarl, kuriame apnuogins pagrindinio personažo ir js slapiausias, juodžiausias fantazijas, slepiamas ydas, jausmus, nuoskaudas, išgyvenimus, baimes ir gdas. ia netrks geros muzikos, gero, kartais juodo humoro, nelogišk šoki, ištvirkavim, muštyni, jausm cirko ir, žinoma, vairiausi magišk svaigal. Po šio vakarlio ne tik klounas, bet ir js jausite egzistencines pagirias, vedanias nušvitim arba aklin tams, iš kurios gali išvesti tik pats Džokeris. 

Kas sukr Džoker?
Režisierius, dramaturgas ir Džokeris – Šarnas Baneviius
Profesionalus aktorius, kuris vis dažniau imasi režisuoti komedijas, todl save kartais pristato, kaip neprofesional dramaturg, bei režisieri mgj.
YouTube kanalo Sharabanai sukasi  krjas ir Auksinio scenos kryžiaus laureatas.
IG 

FB

Kompozitorius ir atlikjas – Kstutis Vaitkeviiusprofesionalus muzikantas, kompozitorius (Garso kultra) groja ir kuria kartu su tokiais atlikjais, kaip Petunija, Konstantinas Lilas, Evgenya Redko ir kt.
IG
FB

Atlikja – Agn Šiaulyt (Petunija)ruden klausytojams pristat savo naujausi dream pop mini album ‘’Two In Somnia’’ ir su daina ‘’Love of My life’’ dalyvavo nacionalins Eurovizijos finale.
IG 

FB  

Scenografija – Grigorijus Zundeloviiusdizaineris, televizijos projekt ir kino dailininkas, krjas, fotografas. FB https://www.facebook.com/GregZundelovitch 

Vizualins dalis, brandbook – Deividas Breivprofesionalus teatro ir kino aktorius, dailininkas vizualistas mgjas. IG https://www.instagram.com/deividas.breive/
IG 
FB