2019 / 10 / 26 ( Sat )

COME OUT SWINGIN’

  • Durys: 19:00
  • Renginio pradžia: 21:00
  • Stilius: swing, jazz, traditional jazz
  • Bilieto kaina nuo: 8 € | 6 € su Lindyhop.lt, What A Jazz ir Jazz House Studio kortelėmis

STALIUKŲ REZERVAVIMAS: telefonu +370 680 21 534, arba el. paštu club@tamsta.com. Rezervacija nemokama, laikoma iki 20:00.

Lindyhop.lt Klubas jau 14 metų kviečia mietiečius ir miesto svečius švesti savaitgalį džiazo šokio ritmais Tamsta Klube. Ne tik Vilniaus, bet visos Lietuvos džiazo klubų šokėjai šoks lindyhopą ir kitus praeito šimtmečios pradžios džiazo šokius, gyvai gros Home Jazz Band, o vakarėlio pradžioje bus proga pramokti ir kelių žingsnelių.

Home Jazz Band – svingu pusluojančią  grupę iš Vilniaus sudaro vieni žinomiausių džiazo muzikantų Lietuvoje. Jos vadovas Mindaugas Bikauskas yra ne tik muzikantas, bet ir profesionalus džiazo šokių atlikėjas, mokytojas, puikiai žinomas tiek gimtinėje, tiek ir užsienyje. Nuolatinis domėjimasis džiazo šokių ir muzikos raida pavertė šią grupę vienintele tokio žanro atstove Lietuvoje. HJB koncertų metu galima išgirsti visiems gerai pažįstamų džiazo standartų. O kaip gi be jų? Tačiau grupės tikslas  – lavinti klausytoją ir supažindinti su rečiau išgirstamais kūriniais, kurie dažnai būna nepakankamai įvertinti. Nuo Naujojo Orleano maršų ir Vodevilio regtaimų iki savaip interpretuotos Svingo Eros bigbendų muzikos ir Europietiškojo džiazo. Mindaugas sako, jog džiazas yra visoks, kartais neapdirbtas ir grubus, kartais nepriekaištingai tikslus ir švarus. Home Jazz Band bando jį parodyti autentišką ir įvairų.

Mindaugas Bikauskas – gitara/vokalas
Marius Zaremba – klarnetas
Dominykas Vyšniauskas – trimitas
Denis Murašov – kontrabosas
Gediminas Stankevičius – būgnai