2019 / 05 / 30 ( Thu )

BLOODY MARY MO R&B PARTY

  • Durys: 20:00
  • Renginio pradžia: 21:00
  • Stilius: R&B | Trap | Neo soul | Pop
  • Bilieto kaina nuo: 7 € | Bilietai parduodami renginio dieną klubo kasoje nuo 20:00

STALIUKŲ REZERVAVIMAS: telefonu +370 680 21 534, arba el. paštu club@tamsta.com. Rezervacija nemokama, laikoma iki 20:30.

Ateik:
Nes niekada nebūna per daug vakarėlių ir geros muzikos!
Nes meilė čia triumfuos visomis formomis!
Nes prisijungs ir R&B bro Nnaji!
Nes gros Tomas Dičiūnas, Paulius Vaicekauskas ir Jonas Butvydas.
Nes tavo dama džiaugsis, kad atsivedei ir ją!

Meilė, pyktis, švelnumas, sielvartas, geismas, šnabždesiai, intrigos, ramybė, šėlionės- visa tai yra mus kasdien supančios emocijos ir jausmai. Muzika pagalba galime išsilaisvinti ir atverti slapčiausius mūsų sielų kampelius,  jausmus, geismus…
tad kviečiame ateiti ir išilaisvinti bei puikiai praleisti laiką.
Vakaro metu skambės geriausi paskutinių kelių dešimtmečių ritmenbliuzo hitai ir muzikiniai šedevrai.
Jauna ir  gerai žinoma, puikiai grojančių muzikantų komanda suvienijo širdis, stygas, lazdeles, klavišus  ir dovanoja Jums meilė muzikai ir gyvenimui!

Mary Mo – vokalas
Tomas Dičiūnas – klavišai, sintezatoriai
Paulius Vaicekauskas – žemi dažniai
Jonas Butvydas– būgnai
Special guest – vokalistas Nnaji (vokalas, Berlin, Germany)

Mary Mo – Marija Monika Dičiūnė yra žinoma dainininkė, vokalo pedagogė ir chorų dirigentė. Dainininkė atlieka įvairių žanrų: soul, RnB, pop, džiazo ir gospel stiliaus muziką. Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje dėsto solinį dainavimą, vadovauja gospel chorui, Juozo Tallat-Kelpšos konservatorijoje moko vokalo specialybės. Dalyvauja įvairiuose projektuose ir TV show kaip pagrindinė ar pritariančioji vokalistė, vokalo trenerė.

Tomas Dičiūnas – jaunosios kartos muzikantas atliekantis įvairią muziką, tačiau dažniausiai matomas džiazo scenoje. Daug koncertuoja Lietuvoje ir užsienyje su džiazo muzikos profesionalais ir pop atlikėjais, tarp jų Mantas Jankavičius, Saulės Kliošas, Donatas Montvydas, Vaidas Baumila, Jurgis Brūzga ir kt. Siekdamas apjungti įvairių žanrų muziką, Tomas dažnai naudoja sintezatorius ir kitas elektroninės muzikos priemones. Nuo 2015m, vadovauja LMTA bigbendui.

Paulius Vaicekauskas / Bosinė gitara
Bosistas studijas baigė Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje, studijavo Prins Claus konservatorijoje, Olandijoje. Su įvairiomis grupėmis dalyvavo festivaliuose Vilnius Mama Jazz, Broma Jazz, Klaipėdos Pilies džiazo festivalyje, Nidos džiazo festivalyje, konkursuose Vilnius Jazz Young Power, Jazz Fontanas bei kt. Bosistas yra koncertavęs ir koncertuoja su įvairiais džiazo projektais („Kaunas BigBand“, „Broma Jazz Orchestra“, „Proof Trio“, „Reinless“ ir kt.) bei pramoginės muzikos atlikėjais – Linas Adomaitis, Daddy Was A Milkman, Dagna, Pushaz, Saulės Kliošas, Despotin Fam, AK Voices ir daugeliu kitų.

Jonas Butvydas –  muzikinį išsilavinimą įgijo Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje. Būgnininkas grojo su grupėmis „SEL“ „G&G sindikatas“, „Sounds in G“, „Ball & Chain”, šiuo metu koncertuoja su „Messiah Goes Mad Orchestra“, „Despotin Fam“, „The Big Bang Band“, „Disco Roots Live Project“, „BA Live“. Su įvairiais kolektyvais Jonas pasirodė festivaliuose „Satta Outside“ , „Galapagai“ , „Tamsta muzika“, „Karklė“, „Vilnius Jazz“, „Vilnius Mama Jazz“, „Kiemas Jazz“ ir daugelyje kitų