2020 / 02 / 13 ( Thu )

ALINA ORLOVA

  • Durys: 19:00
  • Renginio pradžia: 20:00
  • Stilius: alternative folk
  • Bilieto kaina nuo: 12.00
Pirkti bilietus


IŠANKSTINIAI BILIETAI: 12 € stovimas | 18 € sėdimas
STALIUKŲ REZERVAVIMAS: telefonu +370 680 21 534, arba el. paštu club@tamsta.com. Rezervacija laikoma iki 19:30, vėliau vietos parenkamos atsitiktine tvarka.

Tikriausiai niekas neprieštarautų, kad klausantis Alinos gali išgirsti ne vieną istoriją ar mitą. Tad vasario 13 d. muzikos klubo „Tamsta“ ir Alina Orlova kviečia pasiklausyti žiemos istorijų apie paskutinio mamuto pasaulį, Mėnulį ar apie stebuklingą akimirką kai brėkšta aušra.
Kaskart užlipusi ant scenos dainininkė savo klausytojams dovanoja nepamirštamus koncertus, pilnus nuoširdumo, nesumeluotų ir širdį virpinančių kūrinių.

Dvylika metų ji aktyviai koncertuoja, pasirodo tarptautinėse scenose ir garsina Lietuvą. 2008 m. talentingoji kūrėja išleido debiutinį studijinį albumą „Laukinis šuo dingo“, kuriame skambėjo ir vieni populiariausių jos kūrinių: „Mėnulis“, „Lijo“ ar „Vaiduokliai“. Klausytojų dėmesį iškart prikaustė išskirtinė Alinos dainavimo maniera, tobulai deranti su gyvų instrumentų skambesiu, dainų lyrika ir jomis perduodamos emocijos. Išlaikydama šiuos pagrindinius savo kūrybos akcentus atlikėja išleido dar tris studijoje įrašytus albumus. 2010 m. pasirodė albumas su švelniu elektroninės muzikos prisilietimu „Mutabor“, į gilesnius muzikinius eksperimentus kūrėja pasinėrė 2015 m. albume „88“ ir iš dalies prie ištakų ir gyvo skambesio grįžo 2018 m., išleidusi naujausią savo albumą „Daybreak“. Kartu su naujausiu albumu buvo išleista ir pirmoji atlikėjos vinilinė plokštelė – debiutinio albumo „Laukinis šuo dingo“.

Alinos gerbėjų laukia maloni staigmena, šių metų pavasarį bus išleista antrojo albumo „Mutabor“ vinilinė plokštelė.

DAYBREAK // 2018
The Break Up Blues

LAUKINIS ŠUO DINGO // 2008
Lijo