2022 / 05 / 18 ( Wed )

VIRŠ VAIVORYKŠTĖS’22 | Ukulelių konkursas

  • DOORS: 18:30
  • Event starts: 19:30
  • Style: ukulelių konkursas
  • TICKET PRICE: 5 € | Tickets available at the door from 18:30

STALIUKŲ REZERVAVIMAS: telefonu: +370 669 49 342 arba el. paštu club@tamsta.com. Rezervacija nemokama, laikoma iki 19:00.

‘Konkurse ‘Virš Vaivorykštės’ pamatysite rekordinį ukulelių kiekį vienoje vietoje.

Šių metų dalyviai (sąrašą pildysime)

– Laurynas Zaveckis. (Visai smagiai pavyko sudalyvauti konkurse prieš 3 metus, taigi norėtųsi pasižiūrėti ar pavyko patobulėti. Mano įkvėpėjas: Jake Shimabukuro, kurio vieną iš kūrinių norėsiu atlikti.)

– Liepa Marija Stavskytė ir Agota Ščiukaitė. (Liepa pradėjo groti ukulele, nes tai yra fantastinis instrumentas, kuris gali sukurti unikalų muzikinį skambesį. Agota dainavimas yra geriausias būdas realizuoti save bei jausti muziką.)

– ‘Kas Ta Skarlet’ Aira Mačiliūnaitė ir Viktorija Golubkevičiūtė. (Susipažinome, kai užėjusios į bendrabutį sužinojome, kad teks gyventi kartu. Nuo tada kambaryje ir pradėjo sklisti muzika. Kiekvieną kart pasirodžius sesijai su ja ateina ir inspiracija dainoms, kurios padeda prokrastinuoti ir atidėlioti visus darbus iki paskutinės sekundės…)

– Gabrielė Pukelytė. (Prieš įsigydama savo pirmąją ukulėlę, tranzuodama su drauge išmokau ja groti. O tada rodėsi tiesiog logiškas žingsnis jei moku, galiu turėti. Štai su šia ukulėle ir grosiu ant scenos. Patinka labai, kad jos tokios kompaktiškos.)

– KETURIOS STYGOS. Augustė Vilčinskaitė, Rūta Baltrušaitytė, Fausta Vilčinskaitė. (Mus įkvėpė muzikos įvairumas, ukulėlių skambesys)

– Agota Jemeljanovaitė, Adriana Volkova, Liepa Preikšaitytė, Saulė Kirvelaitytė.

– Miglė ir Miglė.

Daugybė ukulelių vienoje scenoje, dalyviai, kurių amžius – nuo šešių iki begalybės ir šilta it Havajų salose atmosfera – taip atrodo vienintelis ukulelių konkursas Lietuvoje ‘VIRŠ VAIVORYKŠTĖS’. Vilniuje, klube ‘Tamsta’ gegužės 18 dieną jis vyks trečią kartą.

‘Gali dainuoti, gali šokti ar net stovėti ant galvos, svarbu kad visa tai darydamas pritartum sau ukulele’, – skelbia klubo ‘Tamsta’ komanda ir ragina siųsti savo paraiškas į konkursą iki gegužės 10 dienos.

Registruotis kviečiami visi norintys, nepriklausomai nuo amžiaus ar miesto, kuriame treniruojasi braukyti ukulelių stygas. ‘VIRŠ VAIVORYKŠTĖS’ – konkursas ne tik muzikantams. Visame pasaulyje nedidelė keturstygė gitara – ukulelė pagarsėjusi kaip greitai valdomas nesudėtingas instrumentas.

KONKURSO TAISYKLĖS: siųskite atliekamo kūrinio nuorodą youtube, vimeo ar pan. Būtinai parašykite savo amžių, miestą kuriame gyvenate ir kaip planuojate pasirodyti (vieni arba su grupe). Vienam pasirodymui skirta iki 10 min. Paraiškų laukiame iki 2022m. gegužės 10 dienos, 23:59 el. paštu: konkursas@tamsta.com.

Nugalėtojų lauks vertingi prizai:

I VIETA – Ukulėlė Flight + mielos dovanėlės iš D’Addario ir Flight.

II VIETA – Ukulėlė Flight + mielos dovanėlės iš D’Addario ir Flight.

III VIETA – Ukulėlė Flight + mielos dovanėlės iš D’Addario ir Flight

Šiemet renginį atidarys konkurso draugai – Scenos Menų Fabrikėlis.

Konkurso vedėjas: charizmatiškasis grupės “Baltasis Kiras” lyderis Tautvydas Paulius Augustinas Augustinas.
Konkursą atidarys: Scenos Menų Fabrikėlis 
Virš Vaivorykštės grojaraštis