2023 / 11 / 02 ( Thu )

TAMSTA SING’23 | Dainininkų konkursas | Ist semi-final

  • DOORS: 18:30
  • Event starts: 19:30
  • Style: singers competition
  • TICKET PRICE: 20.00

20.00

Jau 18 metų sostinėje veikiantis gyvos muzikos klubas ‘’Tamsta’’ yra neeilinė vieta Lietuvos muzikos pasaulio žemėlapyje. Čia savo muzikinę karjerą pradėjo nemaža dalis šiandien šalyje puikiai žinomų muzikos kūrėjų ir atlikėjų, tarp jų – ir Monika Liu. Šiemet ji į ‘’Tamstos’’ klubo sceną grįžta naujame amplua  – kaip tik dainininkams skirto konkurso ‘’TAMSTA SING‘23’’ sumanytoja ir vedėja.

Kol kas analogų Lietuvoje neturintis konkursas kviečia teikti paraiškas visų stilių muzikos atlikėjus, kurie nori išbandyti jėgas legendinėje ‘’Tamstos’’ scenoje. Konkurso dainininkams akomponuos gyva muzikantų grupė, dalyviams nekeliami reikalavimai patiems kurti dainas – pakanka jas atlikti. Pademonstruoti savo talentą kartu su gyvo garso grupe, ant muzikos profesionalų pamėgtos scenos yra retai pasitaikanti galimybė, ypač dabar, kai kartais vienintelė likusi erdvė surasti klausytoją gali atrodyti tik skirtingos internetinės platformos.

‘’Konkursas… Nekenčiu šio žodžio! Bet man labai svarbu, kad čia dainininkai jaustųsi laisvai ir įgytų geros patirties. Į didelius muzikinius projektus kai kuriems eiti nedrąsu, ten gauni per daug dėmesio. O ‘’TAMSTA SING‘23’’ bus saugi ir draugiška vieta išbandyti save. Be to, reikia nepamiršti, kad dažnai ‘’Tamstos’’ rengiamuose konkursuose lankosi muzikos pasaulio profesionalai, industrijoje jau įsitvirtinę žmonės. Tai puiki galimybė pasirodyti ir jiems’’, – teigia Monika Liu. 

Saugi ir palaikanti konkurso atmosfera toli gražu nereiškia, kad dalyviai nuobodžiaus. Monika Liu neabejoja, kad azartas yra neatsiejama tokių konkursų dalis, o ir varžytis bus dėl ko. Pagrindinis konkurso prizas – mentorystės programa, konsultacijos su savo sričių kūrėjais profesionalais, taip pat ir speciali fotosesija bei mikrofonas.

KONKURSO SĄLYGOS

Konkurso ‘’TAMSTA SING’23’’ organizatoriai norinčiųjų dalyvauti paraiškų laukė adresu iki rugsėjo 17 dienos. Dalyviai paraiškoje laisvu stiliumi pateikė trumpą prisistatymą, bei vaizdo įrašą su gyvu pasirinktos dainos atlikimu. Konkurso organizatoriai susisieks su visais paraiškas pateikusiais dalyviais iki rugsėjo 23 dienos.

‘’TAMSTA SING‘23’’ pusfinaliai vyks lapkričio 2-3 dienomis, finalas – lapkričio 9 dieną. Kiekviename iš pusfinalių dalyvaus po 8 atlikėjus, iš kurių į finalą pateks po 4. Pusfinaliuose dalyviai turės atlikti po vieną laisvai pasirinktą dainą. Į finalą patekę 8 dalyviai turės atlikti po dvi dainas – viena dainuota pusfinalyje, kita pasirinkta iš pateikto sąrašo.