2019 / 03 / 30 ( Sat )

POLIARIZUOTI STIKLAI | Albumo pristatymo koncertas

  • DOORS: 19:00
  • Event starts: 21:00
  • Style: rock
  • TICKET PRICE: 10.00
Buy tickets


IŠANKSTINIAI BILIETAI

STALIUKŲ REZERVAVIMAS: telefonu +370 680 21 534, arba el. paštu club@tamsta.com. Rezervacija nemokama, laikoma iki 20:00. Staliukai rezervuojami tik įsigijus bilietus.

Paskutinis kovo šeštadienis Vilniuje bus itin dainingas. Kovo 30 dieną sostinės muzikinis klubas „Tamsta“ po savo stogu mėgins sutalpinti visus grupės „Poliarizuoti stiklai“ gerbėjus. Pastariesiems progų čia susirinkti – daugiau nei įprastai, nes tą vakarą lietuviško rokenrolo vilkai žada pristatyti naujo albumo kūrinius.
„Kaip gerai“ – jau penktasis kolektyvo „Poliarizuoti stiklai“ albumas, pasaulį išvydęs praėjusių metų pabaigoje. Kaip pasakoja patys atlikėjai, dvylika dainų iš naujojo kompaktinio disko buvo kurtos iš viso keturis metus.
„Per visą grupės karjerą leidome ir kasetes, ir vinilus, ir kompaktinius diskus. „Kaip gerai” vėl pasirinkome CD formatą, nes manome, kad jis šiuo metu yra populiariausias Lietuvoje“, – apie naują albumą nuoširdžiai pasakoja muzikantai. Pasak grupės, kaip ir ankstesni albumai, šis taip pat yra apie jų gyvenimą, apie lietuvišką kaimą, apie mamą, Kalėdas, kitas šventes, ir aišku, apie svajones.
Gerbėjams prisistatantys kaip „Medinio“ roko grupė, „Poliarizuoti stiklai“ groja stilių, kuriame taikiai sugyvena ir vienas kitą papildo rokenrolas, country stiliaus muzika, sunkusis rokas ir net dainuojamoji poezija.
Susipažinti su naujomis grupės baladėmis klubas „Tamsta“ (A. Strazdelio g. 1) kviečia jau pavasarį – kovo 30 d. Grupė pažada, jog koncerte bus pristatytos ne tik naujienos, bet galima išgirsti ir į lietuviškos muzikos aukso fondą įrašytą kūrinį „Medžiai be lapų“ bei kitas geriausias „Poliarizuotų stiklų“ gyvai atliekamas dainas.