2023 / 03 / 25 ( Sat )

LINDYHOP.LT-20

  • DOORS: 18:30
  • Event starts: 20:00
  • Style: jazz | lindyhop
  • TICKET PRICE: 25.00
Buy tickets


25.00

ADVANCED TICKETS: 25 €
TABLE RESERVATION: by phone +37066949342 or e-mail club@tamsta.com.

Lindyhop.lt – pirmasis džiazo šokių klubas Vilniuje švenčia 20 metų gimtadienį!
Bilietų skaičius ribotas!

Beveik nuo pirmųjų šokių žingsnelių esame įpratę trepsenti Tamsta klube. Buvo laikai, kai tai darėme kas mėnesį, dabar laukiame ištaigingesnių progų. Ir štai, kur buvęs kur nebuvęs – dvidešimtmetis!
Puiki proga ne tik pašokti, bet ir susipažinti su tais, kurie įkūrė klubą ir mokė pirmuosius žingsnelius, šoko pirmus pasirodymus.

Progamoje:
-Šokiai iki ryto!
-Lindyhopo pasirodymai!
-Staigmenos!
-Gyva muzika!
-DJ muzika!
-Gėrimai ir maistas!
-Kaleidoskopinė kelionė per džiazo šokių istoriją Lietuvoje.
– Gyvai – Home Jazz Band ir Girmantė Vaitkutė

‘’Home Jazz Band’’ – tradicinio džiazo chuliganai nuo 2011 metų.

‘’Muzikos, kurią atliekame, galima klausytis ir sėdint, bet svingas bei tradicinis džiazas, visgi, yra šokių muzika, tad jai skambant reikia šokti.’’- sako grupės gitaristas ir vokalistas Mindaugas, kuris taip pat yra profesionalus džiazo šokių atlikėjas, mokytojas. Šią muziką grojame ir dėl to, kad ji patinka, ir dėl to, kad ją suprantam. Taip daug lengviau įtikinti ir klausytoją. Ankstyvasis džiazas gali būti labai įvairus: svajingas, piktas, džiugus. Taip jį ir atliekame. Vengiame standartų, ieškome įdomesnių kūrinių, kad klausytoją lavintumėme ir supažindintumėme su rečiau girdimais kūriniais, kurie dažnai būna nepakankamai įvertinti. Nuo Naujojo Orleano maršų ir Vodevilio regtaimų iki savaip interpretuotos Svingo Eros bigbendų muzikos ir Europietiškojo džiazo. Džiazas yra visoks, kartais neapdirbtas ir grubus, kartais nepriekaištingai tikslus ir švarus. ‘’Home Jazz Band’’ stengiasi jį parodyti autentišką ir įvairų.

Girmantė Vaitkutė – vokalas
Mindaugas Bikauskas – gitara, vokalas
Marius Zaremba – klarnetas
Dominykas Vyšniauskas – trimitas
Augustas Baronas – būgnai
Denis Murašov – kontrabosas