2022 / 02 / 10 ( Thu )

JURGA | Gimtadienio turas

  • DOORS: 18:30
  • Event starts: 20:00
  • Style: pop
  • TICKET PRICE: 20.00
Buy tickets


20.00

ADVANCED TICKETS: 20 €
TABLE RESERVATION: via e-mail club@tamsta.com or phone +370 669 49 342.

Gimtadienį netrukus minėsianti Jurga kviečia į svarbiausius šių metų koncertus!

Gimtadienio pasirodymuose skambės išskirtinė programa – dainos iš naujausios Jurgos vinilo plokštelės, sentimentus sukeliantys ir klausytojų pamėgti kūriniai iš visos karjeros bei pačios šventiškiausios dainos apie svajonės, jausmų ir meilės gimimą.

„Tai gimtadienio turas, kokio dar niekada nebuvo! Šiemet kilo mintis padaryti visą mėnesį trunkantį gimtadienį ir jį atšvęsti koncertuose su savo klausytojais!“

Jurga neabejoja, kad visi šventiniai koncertai bus išskirtiniai, o klausytojai su Jurga ir jos kūryba galės susitikti kaip niekad artimai. Pasirodymuose naujai suskambės geriausių dainų aranžuotės ir išsiilgti kūriniai iš pirmųjų Jurgos albumų. Taip pat dainininkė gerbėjams ruošia muzikinę staigmeną – keletą kūrinių ji atliks pati grodama klavišiniais ir perkusija.

Vasario 10-ąją, tikslią Jurgos gimtadienio dieną, Vilniuje įvyksiantis koncertas bus pats trankiausias – šiame pasirodyme prie Jurgos ant scenos prisijungs visa dainininkės grupė ir dar daugiau kviestinių muzikantų.

‘Svarbiausia gimtadienyje – svečiai! Esu tikra, kad kartu sukursime šventę visiems, kas dalyvaus. Bus ypatingų duetų ir seniai skambėjusių dainų, žinoma, kartu pūsime ir žvakes nuo gimtadienio torto’, – šypsosi Jurga.

Nepraleiskit progos išgirsti Jurgos muziką iš arti ir asmeniškai pasveikinti dainininkę su gimtadieniu! Šventinis koncertas – vasario 10 dieną Vilniuje, muzikiniame klube ‘Tamsta’.