2023 / 09 / 27 ( Wed )

IMPROWOODAS

  • DOORS: 19:00
  • Event starts: 20:00
  • Style: comedy | improvisation
  • TICKET PRICE: 17.50
Buy tickets


17.50

ADVANCED TICKETS: 17,50 €
TABLE RESERVATION: by phone +37066949342 or e-mail club@tamsta.com.

Improvizacijos komedijos šou Improwoodas aktoriai Milda Noreikaitė, Marius Repšys, Balys Latėnas, Oskar Wyganowski ir Arnas Ašmonas pradeda nauja sezoną ir kviečia kartu praleisti vakarą.

IMPROWOODAS – tai linksmas, spontaniškas ir nenuspėjamas teatrinės improvizacijos pasirodymas. Jo metu profesionalūs aktoriai vadovaudamiesi žiūrovų pasiūlymais, iš karto kuria ir vaidina įvairiausias situacijas, netikėčiausias istorijas ir nuotaikingus personažus. Niekas nežino, kur pasisuks istorijos vingis – į romaną, užsimezgusį traukinių stotyje, tragikomišką išlikimo žaidimą negyvenamoje saloje ar kuriozišką susitikimą prie odontologo kabineto.

Žiūrovų akyse, tiesiog ‘’čia ir dabar’’, gimsta netikėtas, linksmas ir unikalus drauge sukurtas reginys.

Ne vienam Lietuvos žiūrovui improvizacijos žanras neretai primena kultiniu reiškiniu tapusį improvizacijos šou ‘’Pagauk kampą’’. Tiesa jis buvo rodomas per televiziją, o ‘’IMPROWOODAS’’ suteikia galimybę pasimėgauti improvizacija gyvai – teatro scenoje.

‘’IMPROWOODO’’ aktoriai – scenos profesionalai, atvirauja, kad improvizacija jų gyvenimui suteikia žavesio, malonaus jaudulio, netikėtų rezultatų, todėl šiomis emocijomis ir patyrimais jie nori pasidalyti su žiūrovais..

‘’IMPROWOODAS’’ kiekvieną kartą kitoks. Viskas priklauso nuo žiūrovų pasiūlymų ir netikėtų aktorių improvizacijų – nei aktoriai, nei žiūrovai niekada nežino, kaip pasisuks veiksmas. Bet visada aišku, kad IMPROWOODE gerų emocijų ir nuoširdaus juoko tikrai bus daug.