2021 / 11 / 11 ( Thu )

GODO YORKE ORCHESTRA LIVE: In Silence, In Sirens

  • DOORS: 18:30
  • Event starts: 20:00
  • Style: art pop | baroque pop | pop rock | avant-garde pop
  • TICKET PRICE: 8.00
Buy tickets


8.00

ADVANCED TICKETS: 12 €
8 € with a student ID | Tickets available at the door from 18:30
TABLE RESERVATION: by phone +370 669 49 342, or e-mail club@tamsta.com. Tables are reserved onl

godo yorke (Goda Sasnauskaitė) – viena įdomiausių atlikėjų šiandieninėje lietuviškosios muzikos scenoje, išsiskirianti artistiškumu, energija, plačiu ir sodriu vokaliniu diapazonu bei stoiška drąsa. 

Šių metų rugsėjį Goda pristatė autorinį, pilno metro albumą IN SILENCE, IN SIRENS. 

LRT OPUS, paskelbę debiutinį IN SILENCE, IN SIRENS savaitės albumu, apie menininkės kūrybą rašė: ,,Jei imtume vidurkį, į šį debiutinį studijinį įrašą ji regis, sudėjo mažiausiai pusantros širdies”. Muzikos apžvalgininkės Emilijos Visockaitės mintys: ,,[Goda] tai nustebina Eurovizijoj, tai pakeri dueto Tillae naktinėmis klajonėmis Mindaugo Maximoje. Naujasis solinis darbas puikus – turintis ir Whitney Houston plaučius, ir pykčio, ir energijos, ir ramios meilės.” Albumą taip pat išskyrė tokie Lietuvos muzikos laukui svarbūs žmonės kaip Ramūnas Zilnys (laidoje Vardai ir Garsai) bei Domantas Razauskas (laidoje Pakartot). Albumą taip pat pastebėjo užsienio muzikos blogai Os Garotos de Liverpool, Roadie Music, Sinusoidal Music ir kiti, o albumo singlai nugulė begalėje grojaraščių visame pasaulyje. 

Vienuolika IN SILENCE, IN SIRENS kompozicijų – stilių įvairove ir eklektiškomis muzikinėmis įtakomis stebinantys kūriniai. Albume tarpsta rokenrolas ir psichodelika; girdimi avangardo, dark pop ir art pop žanrai. Pasikartojančia gija tapo gospelų muzikos įtaka, kuri yra godo yorke muzikinės šaknys. Albume apstu įstabių kompozitoriaus bei prodiuserio Aurimo Vilkišiaus styginių instrumentų aranžuočių, tapusių aliuziją į godo yorke meilę klasikai. godo yorke muzika tapatinama su Bjork, Kate Bush, Jeff Buckley, Radiohead, PJ Harvey, Aretha Franklin, St Vincent skambesiu.

Lapkričio 11d. albumo dainos pirmą kartą bus pristatomos kartu su gausiu būriu muzikantų jaunųjų šiuolaikinės muzikos profesionalų: GODO YORKE ORCHESTRA, styginių kvartetų bei pritariančiaisiais vokalais. 

Grupės sudėtis:
Goda Sasnauskaitė (vokalas)
Tuomas J. Räsänen (būgnai)
Bartas Česnavičius (gitara)
Gabrielius Rimeika (bosas)
Ieva Baranauskaitė (klavišiniai)
Justina Mykolaitytė (pritariamasis vokalas)
Gabija Baužaitė (pritariamasis vokalas) 

Styginių kvartetas
I smuikas – Justė Martinkėnaitė
II smuikas – Jurgita Gaubytė
Altas – Tomas Savickas
Violončelė – Roma Jaraminaitė

Albumą finansuoja Lietuvos Kultūros Taryba, asociacijos LATGA ir AGATA.
Šiam renginiui reikalingas Galimybių pasas.

Albumas “IN SILENCE, IN SIRENS”