2020 / 06 / 18 ( Thu )

GIEDRIUS NAKAS | Specialus naujo albumo ‘Burtai’ pristatymas

  • DOORS: 19:30
  • Event starts: 20:30
  • Style: R&B | NEO-SOUL | POP
  • TICKET PRICE: 15 €

TICKETS AND TABLE RESERVATION:
by phone 868021534 / 869836121 or e-mail club@tamsta.com.
Tickets are sold in advance. Limited number of tickets.

Renginys įvyks besilaikant visų, žemiau išvardintų LR Vyriausybės nustatytų taisyklių ir rekomendacijų.

MUZIKA GRĮŽTA !!!

Nuo gegužės 30 d. leidus organizuoti nedidelius renginius uždarose erdvėse, klubas kviečia patirti neeilinio formato koncertus, kokių per penkiolikos metų istoriją čia dar nėra buvę. Išlaikant visus saugiausio atstumo reikalavimus muzikantų pasirodymai, talpinsiantys vos trisdešimt žiūrovų, neabejotinai taps jaukia, intymia ir įsimintina patirtimi kiekvienam atėjusiam.

Kadangi Giedriaus Nako albumo “Burtai” pristatymas balandžio mėnesį turėjo būti atidėtas dėl nelemto viruso, skelbiamas specialus koncertas, kuriame pirmieji naujas dainas galės išgirsti tik 30 laimingųjų. Išskirtinai tiems, kurie laukė lietuviškojo r’n’b/neosoul’o.

Nors kaip dainininkas G. Nakas debiutavo dar visai neseniai, kai pasirodė 2019 m. Eurovizijos atrankoje su savo daina “Klaidos”, G. Naką daugelis jau gerai pažįsta kaip pianistą, grojantį “Saulės Klioše”, o taip pat dirbantį su daugeliu garsiausių Lietuvos atlikėjų ir grupių, tokių kaip Jurga, A. Mamontovas, M. Liu, M. Linkytė, Monika Marija, G&G Sindikatas, Despotin Fam ir daugybe kitų, ar tiesiog kaip “tą pianistą su skrybėle”. G. Nakas taipogi yra pagarsėjęs ir džiazo pasaulyje – 2018 m. išleido albumą “No Fear, Full Of Love”, įrašytą Niujorke su vienais geriausių modernaus džiazo muzikantų pasaulyje, ir aktyviai koncertuoja su savo džiazo kvartetu.

Atrodytų, kad su tiek veiklos būtų sunku dar rasti laiko pačiam rašyti, dainuoti ir prodiusuoti savo dainas, bet būtent tuo Giedrius ir užsiima pastaruoju metu. Dar paauglystėje susižavėjęs r’n’b ir neosoul atlikėjais (Erykah Badu, D’angelo, Jill Scott, Dwele), jis jau seniai norėjo kurti ir atlikti tokią jausmingą, intymią ir seksualią, stilingą ir skoningą muziką lietuviškai – ko Lietuvoje kol kas beveik niekas nedarė. Bet ši svajonė pagaliau tampa realybe, todėl Giedrius kviečia visus, o ypač visas, neabejingas tokiai muzikai, tikinčias, patyrusias ar svajojančias apie tikrą, jausmingą, gilią ir tyrą meilę į savo naujausio albumo “Burtai” pristatymą.

Giedrius atskleis savo burtus jau Birželio 18 d. 20:30h muzikos klube “Tamsta”, todėl nepraleisk išskirtinio vakaro su charizmatiškuoju G. Naku ir leiskis užkerėjamas naujojo lietuviškojo r’n’b!

Klaidos:
https://www.youtube.com/watch?v=Vp04UXiE9MY

Vienintelė Pasauly:
https://www.youtube.com/watch?v=uTLqY1r6iO4

 

Renginys įvyks besilaikant visų LR Vyriausybės nustatytų taisyklių ir rekomendacijų.

– Į klubą įleidžiami klausytojai tik dėvintys apsaugines veido kaukes arba apsaugines veido priemones, (valgant ir geriant jų dėvėti neprivaloma)
– Renginyje negali dalyvauti asmenys, kuriems pasireiškia ūmios kvėpavimo takų infekcijos simptomai (karščiavimas, kosulys, dusulys).
– Renginyje nerekomenduojama dalyvauti 60 metų amžiaus ir vyresniems, taip pat sergantiems lėtinėmis ligomis asmenims.
– Kiekvienam atvykusiam bus pamatuota temperatūra, į klubą nebus įleisti karščiuojantys asmenys (37,3 ir daugiau).
– Prašome laikytis bent 2m atstumo nuo kitų renginio dalyvių.
– Prie vieno staliuko gali sėdėti ne daugiau kaip 5 asmenys, išskyrus šeimos narius.
– Visi renginio dalyviai privalo laikytis asmens higienos – rankų higiena, kosėjimo ir čiaudėjimo etiketas ir k.t.
– Apie pablogėjusią sveikatą būtina pranešti pagalbos telefonu 112 arba informuoti vakaro metu dirbantį personalą.
– Klubas dirbs iki 22val.
– Nesilaikant šių taisyklių, bus paprašyti palikti renginį ir pinigai už bilietus nebus grąžinami.