2023 / 04 / 05 ( Wed )

‘GARAŽAS’23’ | Final

  • DOORS: 18:30
  • Event starts: 20:00
  • Style:
  • TICKET PRICE: 20.00
Buy tickets


20.00

ADVANCED TICKETS: 20 €
TABLE RESERVATION: by phone +37066949342 or e-mail club@tamsta.com.

‘Garažas – vieta atrasti ateities žvaigždes. Jei senelio garaže gali rasti senovinį lobį, tai šiame garaže lobiai yra iš ateities.’

Ilgiausią istoriją Lietuvoje turintis jaunų grupių konkursas dalyviams vertingas ne tik prizais. Čia pasirodžiusioms grupėms ‘jauti’, ‘Flash Voyage’, ‘Garbanotas’, ‘ba.’, ‘Abudu’, ‘Timid Kooky’, ‘Pilnatys’, ‘Solo Ansamblis’ ir kt. ‘Garažas’ tapo svarbiu žingsniu muzikinėje karjeroje.

Be galimybės praplėsti savo klausytojų ratą, įgautos vertingos patirties ir naujų muzikinių pažinčių konkurso dalyvių taip pat laukia ir vertingi prizai.

I VIETA – Kalnapilis nealkoholinis skiria 3000 Eur čekį albumo leidybai + Cordial Road Series package iš Tamsta pro salono
II VIETA – 1000 Eur dovanų čekis Roland BOSS prekėms įsigyti muzikos salonuose Tamsta + Atlikėjų ir įrašų gamintojų Asociacija Agata skiria 1000 Eur albumo/įrašo gamybos (leidybos) kaštams padengti + 150 Eur dovanų čekis Cordial prekėms įsigyti Tamsta pro salone!
III VIETA – 1000 Eur premija nuo Asociacija LATGA, kurią galės išleisti savo muzikos įrašams ar sklaidai! + 50 Eur dovanų čekis Cordial prekėms įsigyti Tamsta pro salone!
PAPILDOMI PRIZAI:
MAMA studios vienos dienos įrašų sesija grupei, kurią išsirinks prizo steigėjas finalo metu.
– Energingiausiai finalo grupei Triumph Moto Lietuva skirs prizus!!!
– Prizas nuo VILNIUS TECH LinkMenų fabrikas Kūrybiškumo ir inovacijų centro „LinkMenų fabrikas”: Dainos įrašas ir dokumentinio vaizdo klipo (making-of) sukūrimas.
– Salės simpatijų prizas. Dėžutė įmesti vizitinėms kortelėms, palinkėjimams, meilės prisipažinimams arba pinigiukams.

KONKURSO SĄLYGOS

Svajojančius būti pastebėtais ir pasidalinti savo kūryba nuo klubo ‘Tamsta’ scenos, organizatoriai kviečia teikti paraiškas el. paštu konkursas@tamsta.com iki vasario 19 dienos vidurnakčio.

Laiške atlikėjai turėtų pridėti gyvai atliekamo kūrinio nuorodą (platformose ‘Youtube’, ‘Vimeo’ ar pan.), nurodyti grupės pavadinimą, sudėtį, narių amžių, atstovaujamą stilių, savo kontaktus bei nepamiršti keleto sakinių apie savo grupę.