2017 / 05 / 23 ( Ant )

Z on A

  • Durys: 20:00
  • Renginio pradžia: 21:00
  • Stilius: rock | hip-hop
  • Bilieto kaina: 5 € | su LPS, ISIC 3 €. BILIETAI PARDUODAMI TIK RENGINIO DIENĄ KLUBO KASOJE NUO 20:00 val.

STALIUKŲ REZERVAVIMAS: Telefonais: + 370 611 56496, + 370 698 36121 arba el. paštu club@tamsta.com. Rezervacija nemokama, laikoma iki 20:30.

Svečiai ir koncerto apšildanti grupė:
Sketches of Illusion – tai debiutuojanti grupė, susikūrusi 2017 metų vasario mėnesį. Skirtingas patirtis ir požiūrį į muziką turintys grupės nariai susibūrė dėl vieno bendro tikslo – paversti savo idėjas muzika. Atstovaujame Indie, alternative rock/post-rock stilių, tačiau esame linkę ir eksperimentuoti. Tikimės, kad muzika, kuri atgaivina mus, suteiks panašių emocijų ir mūsų klausytojams.

Grupei Z On A praėję metai buvo išties įsimintini.  Išleistas debiutinis XYZ albumas,  ne vieną grupės dainą galėjote girdėti pagrindinių šalies radio stočių eteryje, surengti koncertai didžiausiuose Lietuvos muzikos festivaliuose, triumfuota Europos krepšinio čempionato, vykusio Latvijoje, atrankoje. Galiausiai debiutinio albumo turo koncertų kelias driekėsi per didžiausius Lietuvos ir Latvijos miestus. Visa tai neliko nepastebėta tiek M. A. M. A. apdovanojimų komisijos, kur grupė nominuota „Metų proveržio“ kategorijoje, tiek Lietuvos Hiphopo muzikos apdovanojimų organizatorių paskelbusių Z On A kaip vieną geriausių projektų ne lietuvių kalba. „Džiaugiamės, kad mūsų muzika po truputį atrandama. Dedam daug pastangų, kad galutinis rezultatas būtų toks, koks jis yra. Labai laukiam Koncerto ,,Tamstoje“, ruošiam itin energingą pasirodymą“- sako muzikantai.